نویسنده: سجاد پاک آیین
// یکشنبه, ۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۳

پوستری جدید با طرح محتوای قابل دانلود بعدی بازی Destiny لو رفت

امروز پوستری از بازی Destiny لو رفت که محتوای قابل دانلود بعدی این بازی با نام Rise of Iron در آن فاش شده است. احتمالاً این محتوا در نمایشگاه E3 امسال رونمایی خواهد شد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

امروز پوستر جدیدی از بازی شوتر آنلاین Destiny در اینترنت پخش شد. این پوستر نام محتوای قابل دانلود بعدی بازی را با نام Rise of Iron فاش کرده است که انتظار می‌رود این محتوا به صورت رسمی در نمایشگاه E3 امسال رونمایی شود.

دو منبع نزدیک به استودیو بانجی این پوستر را تأیید کرده‌اند. براساس این دو منبع، محتوای Rise of Iron دارای Raid جدید است و نسبت به دو محتوای قابل دانلود قبلی طولانی‌تر خواهد بود (محتوای The Taken King از نظر تنوع و در مقایسه با دو محتوای قبلی بازی Destiny غنی‌تر است، عادلانه نیست که محتوای Rise of Iron را با محتوای The Taken King مقایسه کنیم). این دو منبع هیچ اشاره‌ای درباره بخش Iron Banner PVP نکرده‌اند، اما در پوستر لو رفته لرد سالادین (سلطان آیرن بنر) یک تبر فولادین در دستان خود دارد که بخش Iron Banner PVP را تأیید می‌کند. مرکز بخش Raid حول محتوای House of Wolves است که توسعه‌ی آن تابستان سال گذشته آغاز شده است. استودیوی بانجی عرضه این Raid را در ماه آوریل سال ۲۰۱۵ برنامه‌ریزی کرده بود اما آنها برنامه خود را تغییر دادند و این Raid در اوایل سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد کرد. شما می‌توانید در پایین این پوستر را ببینید:

Leaked - Destiny Rise of Iron (2)

در زومجی خواندید که استودیوی بانجی بازی Destiny 2 را در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد کرد. بعد از انتشار محتوای Rise of Iron، معلوم نیست که بین این محتوا و بازی Destiny 2 محتوای دیگری منتشر خواهد شد. براساس شایعات، بازی Destiny 2 نسخه ریبوت شده‌ای خواهد بود که توسط لوک اسمیت، کارگردان محتوای The Taken King، در دست ساخت است که باید ببینیم بانجی می‌تواند با انتشار Destiny 2، خود را به اوج برگرداند یا خیر.

منبع: Kotaku


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده