نویسنده: میثم علی حسنی
// دوشنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰

مسابقات Dota 2: تیم VG Reborn فاتح مسابقات Starladder| i-League invitational شد

 تورنمنت Starladder| i-League invitational  بازی Dota 2 بالاخره بعد از چهار روز رقابت نفس‌گیر با قهرمانی تیم چینی Vici Gaming Reborn در حالی به پایان رسید که طرفداران تیم Na'Vi بی‌صبرانه منتظر فتح جام توسط این تیم بودند. با جزئیات بیشتری از این مسابقات همراه زومجی باشید.

مسابقات Starladder| i-League invitational با حضور هشت تیم کار خود را از چند روز پیش آغاز کرده بود تا فاتح دومین فصل مشترک برگزار شده بین این دو سازمان مشخص شود. شش تیم دعوت شده به همراه دو تیم راه یافته از مرحله مقدماتی برای کسب جایزه ۱۰۰ هزار دلاری بازی‌های جذابی را از خود به نمایش گذاشتند و تقدیر به نحوی رقم خورد که یکی از تیم‌های مرحله مقدماتی و آخرین مجموعه دعوت شده در گراند فینال این دوره به مصاف هم روند. تیم Natus Vincere دوباره با بازی‌های عالی و هماهنگ خود توانست هوادارانش را به وجد آورد و با شکست تیم‌های OG VG.R و LGD‌ راهی دیدار پایانی شود.

Na'-Vi-Starladder-i-League-invitational-Dota-2-Zoomgاما در حالی که تیم‌های چینی عملکرد ضعیفی در مسابقات شانگهای از خود نشان دادند، به نظر می‌رسد تغییرات در ترکیب آن‌ها تاثیر مثبتی داشته و هر دو تیم چینی حاضر در این مسابقات به خوبی حریفان خود را از پیشرو برداشتند. تیم دوم مجموعه Vici Gaming که با ترکیب بازیکنان با تجربه‌ای مثل Fy و DDC با بازیکنان جوان و با استعدادی مثل END نام خود را به Reborn تغییر داد؛ حالا ثمره این ادغام را مشاهده می‌کند. VG.R در مرحله اول MVP را به جدول بازنده‌ها فرستاد ولی در ادامه نتوانست از سد Dendi و همراهانش بگذرد ولی اعضای این تیم ناامید نشدند و در مقابل Virtus Pro با یک Rampage زیبا امید را در دل خود زنده نگه داشتند. Fy با رهبری بی‌نقص خود همراهانش را هدایت کرد تا بتوانند OG و LGD را نیز شکست دهند و دوباره با Na'Vi روبرو شوند.

VG.R-Champion-Starladder-i-League-invitational-Dota-2-Zoomgگراند فینال این مسابقات به هیچ وجه رقابت راحتی نبود و تمام بازی‌ها با زمانی بیش از ۴۰ دقیقه تمام شد که نشان می‌دهد هر دو تیم تا آخرین لحظه دست از جنگیدن برنداشتند. بعد از چهار بازی حساس و دیدنی، در پایان VG.R با نتیجه ۳-۱ بر تیم Na'Vi غلبه کرد تا ۴۵ هزار دلار جایزه را همراه خود به خانه ببرد. می‌توانید جدول این تورنمنت را در ادامه مشاهده کنید:

Starladder-i-League-invitational-bracket-Dota-2-Zoomg

به نظر شما با توجه به عملکرد خوب Na'Vi در این مسابقات آن ها دعوت مستقیم به تورنمنت بهاری مانیل را کسب خواهند کرد؟

منبع: Gosugamers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده