نویسنده: سجاد پاک آیین
// جمعه, ۲۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰

بازی Don't Starve Shipwrecked بهار امسال برای پلی‌ استیشن‌ 4 منتشر می‌ شود

هواداران بازی Don't Starve با شنیدن خبر عرضه این بازی برروی پلی‌استیشن 4 در بهار امسال، بسیار خوشحال و هیجان‌زده خواهند شد. با زومجی همراه باشید.

به نظر می‌رسد که استودیوی مستقل کانادایی Capybara پیشنهاد شرکت Klei درباره عرضه بازی  Don't Starve Shipwrecked برروی کنسول پلی‌استیشن 4 را جدی گرفته است و قصد عرضه بازی خود برروی کنسول نسل هشتمی شرکت سونی را دارد.

استودیو کاپیبارا تا این لحظه هیچ اشاره ای درباره تغییرات اعمال شده در نسخه پلی‌استیشن 4 بازی Don't Starve نکرده است، اما  گیم‌پلی بازی تلاش برای زنده ماندن در جزایر استوایی است. شرکت بازی‌سازی کِلِی اعلام کرد که احتمال ساخت پورت پلی‌استیشن ویتا بازی Don't Starve Shipwrecked را نیز بررسی می‌کند و احتمال دارد این اثر برای کنسول دستی سونی نیز عرضه شود.

دن ویدر، نویسنده و طراح استودیو کاپیبارا درباره همکاری‌شان با شرکت کلی گفت:

ما به دنبال تازه کردن بازی دوست داشتنی خود بودیم که شرکت کلی به ما گفت که علاقه دارند محتوای جدیدی به این بازی اضافه کنند. آنها بدون هیچ شرط و قانونی اعلام کردند که شما هرکاری که می توانید برای بهتر شدن بازی انجام بدهید تا  بازی Don't Starve در بهترین فرم خود قرار بگیرد و طرفداران سبک نجات و بقا نهایت لذت را از بازی ببرند.

او در ادامه اضافه کرد:

پس از اینکه به طور جدی مشغول به ساخت بازی Don't Starve شدیم، ایده‌های جدیدی برای توسعه بازی در ذهن ما به وجود آمد. ایده‌های جدید ما شامل  پیوند زدن گیاهان توسط شخصیت‌های بازی، مکانیک‌های جدید، ساختمان‌های جدید، چند ویژگی جدید به جزایر بیابانی مانند آفتاب سوزان، موجودات، اسلحه‌ها و باس‌های جدید، راه‌های جدید برای بقا و نجات از گرسنگی، آیتم‌های مخفی و خیلی ایده‌های جذاب دیگر  است.

بازی Don't Starve در روز ۱۱ آذر سال ۱۳۹۴ برای رایانه‌های شخصی عرضه شد. بازی Don't Starve Shipwrecked به عنوان محتوای قابل دانلود برای رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع: SegmentNext


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده