// دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰

خانم‌ها بیشتر از آقایان طرفدار بازی‌های موبایل هستند

بر اساس جدیدترین تحقیقات انجام شده، خانم‌ها بیشتر از آقایان علاقه‌مند به انجام بازی‌ های موبایلی هستند. با زومجی و جزییات این خبر همراه شوید.

طی تازه‌ترین تحقیقات انجام شده در کشور هند، آمار جالبی بدست آمده که نشان‌دهنده علاقه بیشتر خانم‌ها به بازی کردن با موبایل نسبت به آقایان است. بر اساس این آمار که توسط وب‌سایت هندی گیمز باند منتشر شده، علاوه بر اینکه خانم‌ها علاقه بیشتری به بازی کردن با موبایل دارند، همزمان از گوشی‌هایی ارزان‌تر و دارای حافظه کمتر با صفحه نمایش کوچکتر استفاده می‌کنند (البته در کشور هند).

report mobile gaming

بر اساس نموداری که در زیر مشاهده می‌کنید،  ۷۹٪ از خانم‌ها روزانه با موبایلشان بازی می‌کنند که ۴۴٪ از این تعداد بالای یک ساعت زمان برای بازی کردن صرف می‌کنند. این میزان بازی روزانه در آقایان به ۷۱٪ می‌رسد که چیزی حدود ۸٪ در مقایسه با خانم‌ها کمتر است.

report mobile gaming

این آمار نکته جالب دیگری را نیز نشان می‌دهد؛ خانم‌ها در ماه تقریبا چیزی حدود ۳۳٪ از دانلود‌هایشان مربوط به بازی می‌شود که بر این  اساس، هر خانم در به‌طور متوسط ۵ بازی دانلود می‌کند و این‌ بازی‌ها اکثرا در دسته‌بندی پازل، بازی‌های استراتژیک و بازی‌های ساده و معمولی قرار دارند که خانم‌ها معمولا در شبکه‌های اجتماعی با این بازی‌های جدید آشنا می‌شوند. نکته دیگری که در این آمار مشخص شده این است که بعد از موبایل، خانم‌ها علاقه زیادی به تبلت و به طبع بازی روی این دستگاه دارند و در آخر نیز خانم‌ها نسبت به آقایان پول کمتری برای بازی‌ها و خریدن آن‌ها پرداخت می‌کنند.

به نظر شما اگر چنین تحقیقی در کشور ما انجام شود، نتیجه آن مشابه کشور هند خواهد بود یا کاملا تفاوت خواهد داشت؟

منبع: Tech.Firstspot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده