نویسنده: افشین پیروزی
// یکشنبه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰

استودیو سازنده بازی Sword Coast Legends پس از ۲۱ سال تعطیل شد

استودیو اِن-اسپیس که اخیرا بازی نقش آفرینی نسبتا موفق Sword Coast Legends را عرضه کرده بود، پس از ۲۱ سال فعالیت تعطیل شده است. با زومجی همراه باشید.

n-Space یک استودیو مستقل در اورلاندو آمریکا بود که شاید برای عده زیادی نامی آشنا نداشته باشد، ولی حداقل طرفداران کنسول نینتندو خاطرات خیلی خوشی با آن‌ها دارند؛ چرا که ان-اسپیس در همکاری با کمپانی‌های بزرگ، نسخه پورت شده بازی‌های زیادی را برای کنسول‌های نینتندو ساخته که از آن‌ها می‌توان Call of Duty: Modern Warfare و Star Wars Force Unleashed را برای کنسول نینتندو DS نام برد. به‌علاوه این استودیو اخیرا با همکاری دیجیتال اکستریمز (Digital Extremes)، بازی Sword Coast Legends را در سبک نقش آفرینی D&D ساخته بود.

حال طبق اعلام کمپانی Wizards of the Coast، ناشر بازی‌های D&D در آمریکا، این استودیو پس از ۲۱ سال فعالیت، تصمیم به تعطیلی گرفته است:

متاسفانه استودیو ان-اسپیس تعطیل شده و ما از این اتفاق بسیار ناراحت هستیم. تلاش آن‌ها برای ساخت و عرضه بازی Sword Coast Legends برای طرفداران سبک D&D، مایه غرور و افتخار است و برای تمامی عوامل این استودیو آرزوی موفقیت می‌کنیم.

البته به نظر می‌رسد که تعطیلی این استودیو، به معنی لغو شدن ساخت بسته‌الحاقی Rage of Demons نخواهد بود. ناشر مذکور در این مورد هم گفت:

هنوز دقیقا مشخص نیست که سرنوشت بازی Swords of the Coast چه خواهد شد، با این حال ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا به تجربه علاقه‌مندان از این بازی خدشه‌دار نشود. به‌علاوه بسته‌الحاقی Rage of Demons این بازی هم احتمالا عرضه خواهد شد، ولی باید در مورد این موضوع رسما با دیجیتال اکستریمز صحبت کنیم.

کمپانی ویزاردز همچنین اعلام کرد که استودیو ان-اسپیس پیش از تعطیلی، ساخت نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان Sword Coast Legends را تمام کرده و این نسخه‌ها با اینکه هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارند، ولی حتما منتشر خواهند شد.

نظر شما در مورد تعطیلی این استودیو چیست؟

منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده