// سه شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰

تشکر سازنده Clash of Clans از ۱۰۰ میلیون بازیکن آنلاین روزانه‌ بازی هایش

آیا می‌دانستید که روزانه ۱۰۰ میلیون بازیکنِ پلتفرم‌های موبایل در بازی‌های شرکت سوپرسل آنلاین می‌شوند؟ طبق اعلام سوپرسل ظاهرا این شرکت توانسته به این موفقیت بزرگ دست پیدا کند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

بدون شک تمامی بازیکنان اندروید و iOS، دو پلتفرم محبوب دستگاه‌های موبایلی  برای یک بار هم که شده بانام بازی‌های شرکت سوپرسل آشنا شده‌اند. از بربر‌ و آرچرهای Clash of Clans گرفته تا شخصیت Heavy‌در بازی Boom Beach و روستای دوست‌داشتی بازی Hay Day با آن مرغ‌های پر سروصدایش همگی روزانه میزبان میلیون‌ها بازیکن از سراسر جهان هستند.

اکنون با انتشار Clash Royale، چهارمین بازی سوپرسل، این شرکت آماری شگفت‌انگیز را از مجموع بازیکنان آنلاین روزانه سرورهای خود منتشر کرده است. با توجه به ویدیوی منتشر شده روزانه سرورهای هر چهار بازی این شرکت میزبان ۱۰۰ میلیون بازیکن هستند.

پشتیبانی متوالی، آنلاین بودن بدون مشکل سرورها، انتشار بروزرسانی‌های متفاوت و دیگر خلاقیت‌های توسعه‌دهندگان بدون شک در به ارمغان آمدن این تعداد بازیکنان فعال نقش داشته است. نکته دیگر رایگان (free-to-play) بودن هر چهار بازی است.

متعادل بودن بازی‌ها، تعامل با سایر بازیکنان با استفاده از ایجان کِلَن، تَسک‌فورس، محله و متفاوت با بسیاری از بازی‌های رایگان موفقیت بازیکنان بدون نیاز به هیچگونه خرید درون برنامه‌ای مطمئنا نقش بسزایی در محبوبیت هر چهار بازی شرکت سوپرسل ایفا می‌کند. طبق گفته‌ی سوپرسل بازیکنان بیش از ۲۵۵ میلیون کلن، Task Force (در بازی Boom Beach) و محله (در بازی Hay Day) را تاکنون ایجاد کرده‌اند.

شما می‌توانید ویدیوی زیبای منتشر شده توسط سوپرسل را از پایین دانلود و تماشا کنید.

|

منبع: DualShockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده