نویسنده: افشین پیروزی
// چهار شنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰

Broforce اولین بازی رایگان ماه مارس پلی استیشن پلاس

در حالی که هنوز چند روز تا شروع ماه مارس ۲۰۱۶ (۱۱ اسفند ۱۳۹۴ تا ۱۲ فروردین ۱۳۹۵) و معرفی بازی‌های رایگان این ماه سرویس پلی‌استیشن پلاس باقی مانده، سونی اعلام کرد که یکی از بازی‌ها رایگان این ماه، Broforce خواهد بود. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

سونی هر ماهه بازی‌های جدیدی را به صورت رایگان برای مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس معرفی می‌کند و چند روز دیگر هم باید انتظار معرفی رسمی بازی‌های رایگان ماه مارس (۱۱ اسفند تا ۱۲ فروردین) این سرویس باشیم. با این حال کمپانی ژاپنی سونی اولین بازی این سرویس در ماه آینده را رسما تایید کرد که Broforce خواهد بود. این بازی که توسط استودیو فری لایوز گیمز (Free Lives Games) ساخته شده و دیوالوِر دیجیتال هم آن را منتشر کرده، اواخر سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی ویندوزی، مک، لینوکس و پلی‌استیشن 4 عرضه شد و حال دارندگان سرویس پلی‌استیشن پلاس کنسول نسل هشتمی سونی می‌توانند ماه آینده آن را رایگان تجربه کنند.

دلیل معرفی زودهنگام این بازی، این است که سونی چندی پیش نظرسنجی برگزار کرد و خواستار نظر طرفداران در مورد بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس ماه مارس شد که در جریان آن Broforce توانست با کسب بیشترین رای محبوب‌ترین بازی از دید طرفداران شود و سونی هم با احترام گذاشتن به نظرات کاربرانش، عرضه رایگان این اثر را تایید کرد. دیگر بازی‌های حاضر در نظر‌سنجی بازی رایگان ماه مارس Assault Android Cactus و Action Henk بودند.

البته سونی هنوز اطلاعات دیگر بازی‌های رایگان ماه مارس را منتشر نکرده و از آنجایی که معمولا یک هفته مانده به شروع ماه شاهد این کار هستیم، به زودی لیست کامل بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد. تا آن زمان هم هنوز می‌توانید بازی‌های ماه فوریه را به صورت رایگان دانلود کنید که آثاری مثل Helldivers در بین آن‌ها دیده می‌شوند.

منبع: GamingBolt


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده