نویسنده: سیدرضا نصری
// یکشنبه, ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۱

آموزش دریافت اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل

در این مقاله قصد داریم تا روش‌های گرفتن اسکین رایگان در بازی Call of Duty: Mobile را با یکدیگر مرور کنیم.

اگر اهل بازی‌های چند نفره‌ی آنلاین باشید، احتمالا از ارزش و اهمیت آیتم‌های مربوط‌به شخصی‌سازی میان گیمر‌ها با خبر هستید. درواقع این‌گونه می‌توان گفت که درکنار مهارت‌های فردی، شخصی‌سازی از جمله موضوعاتی است که شما را از سایر بازیکنان متفاوت می‌سازد. البته آیتم‌های مربوط‌به شخصی‌ساز، معمولا تاثیری در قدرت بازیکنان ندارند و صرفا برای زیبایی و شخصی‌سازی استفاده می‌شوند. بااین‌حال بسیاری از کاربران علاوه‌بر پرداخت پول واقعی، سعی می‌کنند تا از روش‌های مختلف نیز به‌صورت رایگان به این آیتم‌ها دست پیدا کنند. روش‌هایی که شاید در مواردی زمان زیادی را از گیمر بگیرند، اما حداقل نیاز به پرداخت پول واقعی ندارند.‌ حال در این مقاله قصد داریم تا راه‌هایی که می‌توان در بازی کالاف دیوتی موبایل به اسکین‌های رایگان دست پیدا کرد را درکنار هم مرور کنیم.

Call of Duty: Mobile از جمله بازی‌هایی است که با وجود آیتم‌های پولی بسیاری که در خود جای داده است، در زمینه‌ی اهدای جوایز رایگان نیز حسابی دست و دل‌باز نشان می‌دهد. به‌گونه‌ای که با ساده‌ترین فعالیت‌ها هم می‌توان اسکین‌های جذاب و ارزشمندی را کسب کرد. البته باید گفت که اگر جزو پلیر‌های قدیمی و کار کشته‌ی کالاف دیوتی موبایل باشید، احتمالا از مواردی که در این مقاله ذکر می‌شوند اطلاع دارید. درواقع با مرور این روش‌ها قصد داریم تا بازیکنان جدید یا افرادی که به دریافت آیتم‌های تزیئنی علاقه دارند و در عین حال از بعضی روش‌های معمول آگاه نیستند را مطلع کنیم. در هر حال اگر به شخصی‌سازی در بازی کالاف دیوتی موبایل علاقه دارید، در ادامه‌ی این مقاله با زومجی همراه باشید.

اسکین رایگان کالاف دیوتی موبایل

منوی بازی Call of Duty: Mobile

چک کردن موارد دیده نشده در منو

منوی اولیه بازی کالاف دیوتی موبایل به‌دلیل وجود تبلیغ‌ها و ایونت‌های مختلف، گاهی ممکن است گیمر را از باز کردن و پیگیری مدام آن‌ها خسته کند. درحالی اگر قصد دریافت آیتم‌های رایگان را دارید، نباید از دنبال کردن آن‌ها خسته یا منصرف شوید. زیرا با کمی وقت گذاشتن و چک کردن سربرگ‌ها و موارد دیده نشده در منو،‌ ممکن است آیتم‌های خوبی را به‌صورت رایگان به‌دست آورید. همچنین برای چک کردن موارد دیده نشده، کافی است تا از سربرگ‌ها و بخش‌هایی که دارای علامت تعجب زرد رنگ درکنار آیکون خود هستند، دیدن کنید تا از محتوای آن‌ها مطلع شوید.

ایونت بازی Call of Duty: Mobile

جوایز روزانه

اجرای بازی به‌صورت روزانه، یکی از ساده‌ترین روش‌های دریافت اسکین رایگان در کالاف دیوتی موبایل محسوب می‌شود. این روش برای اهدا جوایز، تنها به یک‌بار آنلاین شدن بازیکن در هر روز نیاز دارد. درواقع بازیکن با رسیدن به تعداد مشخص شده‌ای از ورود‌های روزانه، جایزه‌ی ارزشمندی مانند یک کاراکتر جدید را دریافت خواهد کرد که در این بخش به‌عنوان مهم‌ترین آیتم شناخته می‌شود. بنابراین اگر قصد دارید تا تمام جوایز روزانه‌ی یک فصل را دریافت کنید، بهتر است که حتی یک روز از آنلاین شدن در بازی غافل نشوید.

بتل پس بازی Call of Duty: Mobile

جوایز رایگان در بتل پس

محتوای بتل پس یکی از عوامل مهم در ترغیب گیمر‌ها برای صرف هزینه و پرداخت پول واقعی است که معمولا در بازی‌های چند نفره و آنلاین، پیاده‌سازی می‌شود. در این بین، بازی Call of Duty: Mobile از جمله آثار محبوب در زمینه‌ی ارائه محتوا جذاب برای بتل‌پس‌ محسوب می‌شود که آیتم‌های ارزشمندی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. همچنین درکنار جوایز اختصاصی که به خرید بتل پس احتیاج دارند، می‌توان اسکین‌های متنوعی را نیز به‌صورت رایگان دریافت کرد؛ بنابراین بهتر است که به مأموریت‌های بخش بتل پس هم توجه داشته باشیم تا جوایز رایگانی که در دسترس قرار می‌گیرند را پیش از اتمام فصل دریافت کنیم.

بخش مربوط به ایمیل‌ها در بازی Call of Duty: Mobile

چک کردن پیام‌ها | Mailbox

معمولا جوایزی که به واسطه‌ی مناسبت‌های مختلف به شما اهدا می‌شوند را می‌توانید در بخش MailBox دریافت کنید. البته همه‌ی پیام‌های دریافتی حاوی جایزه نیستند و فقط بعضی از آن‌ها به دلایل مشخصی ممکن است آیتم‌هایی را برای شما داشته باشند. از همین‌رو، اگر پیامی در بخش Mailbox وجود داشته باشد که مشاهده نکرده باشید، با یک علامت قرمز رنگ درکنار آیکون مربوط‌به این بخش به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

ماموریت‌های ایونت در بازی Call of Duty: Mobile

رویداد‌ها | Events

درواقع ایونت‌ها یکی از بخش‌های مهم در اهدا اسکین‌ها و آیتم‌های تزئینی است که جوایز ارزشمندی را بدون نیاز به پرداخت پول واقعی، در دسترس گیمر قرار می‌دهد. البته این جوایز تنها در صورتی به بازیکن تعلق می‌گیرد که مأموریت‌های ذکر شده را به‌طور کامل انجام داده باشد. از طرفی باید دقت کرد که رویداد‌ها دقیقا چه خواسته‌هایی را مطرح می‌کنند تا با انجام دقیق آن‌ها، بالاخره اسکین‌ها در دسترس قرار بگیرند. در آخر اگر قصد دریافت جوایز مربوط ایونت‌ها را دارید، حتما مأموریت‌های خواسته شده را مطالعه کنید تا احیانا موردی را از دست ندهید.

اسکین گوست در بازی Call of Duty: Mobile

دریافت رایگان اسکین Ghost

کاراکتر گوست به واسطه‌ی ماجراهای جذابی که در سری کالاف دیوتی سپری کرده است، یکی از شخصیت‌های محبوب دنیای ویدیو گیم شمرده می‌شود که از جایگاه ویژه‌ای میان بازیکنان برخوردار است. اما خوشبختانه Call of Duty: Mobile در اهدا اسکین مربوط‌به شخصیت گوست، خساستی به خرج نمی‌دهد و حسابی دست و دل باز عمل می‌کند. بنابراین اگر گوست را تاکنون به جمع کاراکتر‌های در دسترس خود اضافه نکرده‌اید، کافی است تا حساب بازی خود را به اکتویژن متصل کرده و سپس با چک کردن Mailbox اسکین را دریافت کنید.

فروشگاه بازی Call of Duty: Mobile

اسکین‌ها و آیتم‌های مربوط‌به فروشگاه

اگر منظور از رایگان بودن، تنها عدم پرداخت پول واقعی باشد، بنابراین فروشگاه کالاف دیوتی موبایل هم می‌تواند یکی از بخش‌های مهم برای دریافت اسکین محسوب شود. زیرا با پول‌هایی که بازی در قالب Cardit در دسترس گیمر قرار می‌دهد، می‌توان آیتم‌های ارزشمندی را از فروشگاه خریداری کرد. همچنین باید گفت که آیتم‌های فروشگاه هر از گاهی تغییر می‌کنند و اسکین‌های جدیدی را برای خرید در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد.

بخش رنک مولتی‌پلیر بازی کالاف دیوتی موبایل

جوایز مربوط‌به سیزن و تورنومنت‌ها

به‌طور معمول در بازی‌های چند نفره رقابت محور، جوایز مهمی برای ورود به لیگ‌ها در نظر گرفته می‌شود تا بازیکنان انگیزه‌ی مضاعفی برای افزایش رتبه و رنک خود پیدا کنند. علاوه‌بر این کالاف دیوتی موبایل هر ازگاهی تورنومنت‌هایی را برگزار می‌کند که درکنار ایجاد رویداد‌های بسیار هیجان‌انگیز، به نفرات برتر آن جوایز با ارزشی را اهدا می‌کند. در پایان اگر از مهارت بالایی در بازی کالاف دیوتی موبایل برخوردار هستید، با کمی تلاش می‌توانید اسکین و آیتم‌های ارزشمندی را در بخش رنک و تورنومنت‌ها به‌دست آورید.

بخش مربوط به وارد کردن ردیم کد در سایت رسمی کالاف دیوتی

ردیم کد‌ها | Redeem Codes

ردیم کد‌ها یکی از راه‌های پرطرفدار برای کسب اسکین و جوایز مختلف در کالاف دیوتی موبایل محسوب می‌شوند که توسط اکتیویژن یا سایر بازیکنان در دسترس گیمر‌ها قرار می‌گیرند. درواقع پیدا کردن یک ردیم کد معتبر که محتوای خوبی داشته باشد، تنها بخش سخت این روش محسوب می‌شود. برای یافتن ردیم کد‌ها نیز کافی است تا کمی در اینترنت جست‌و‌جو کنید تا ده‌ها Redeem Code مربوط‌به بازی کالاف دیوتی موبایل را پیدا کنید.

البته برای دریافت و تایید جوایز، باید UID اکانت خود را نیز به همراه داشته باشید. برای پیدا کردن UID اکانت، کافی است تا وارد پروفایل شوید و در سربرگ Basic کد مربوط‌به UID را کپی کنید. سپس ردیم کد را به همراه UID در سایت رسمی کالاف دیوتی وارد کنید تا درنهایت جوایز را به‌دست آورید. به‌طور کلی Redeem Codes یک راه عالی و ساده برای کسب اسکین رایگان در بازی کالاف دیوتی موبایل محسوب می‌شود که تاکنون توجه بازیکنان بسیاری را به خود جلب کرده است. بنابراین اگر دنبال دریافت آیتم‌های تزئینی در Call of Duty: Mobile هستید، این روش ممکن است شما را به هدفتان برساند.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده