// سه شنبه, ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۰

معرفی بازی Linea: An Innerlight Game | یک روایت دلنشین در کنار پازل‌های دشوار

در این مقاله از معرفی بازی‌های موبایل به سراغ بازی Linea: An Innerlight Game رفته‌ایم که ذهن بازیکنان را برای حل پازل‌های مختلف درگیر می‌کند.

بازی‌های فکری جزو پرطرفدارترین سبک‌هایی هستند که کاربران موبایل آن‌ها را تجربه می‌کنند. تقریبا در اکثر بازی‌های فکری موبایلی، روایت داستانی خاصی وجود ندارد و بیشتر تمرکز آن‌ها روی ایجاد پازل‌های مختلف است که بتوانند کاربران را درگیر حل آن‌ها کنند. Infinity Games یکی از استودیوهای خلاق در تولید بازی‌های فکری موبایل است که در هریک از آثار خود به نحوی بازیکنان را به چالش می‌کشانند.

بازی Infinity Loop یکی از معروف‌ترین بازی‌های این استودیو است که با وجود یک گیم‌پلی ساده توانسته در بین کاربران بسیار محبوب شود. در این مقاله از زومجی به سراغ یکی از جدیدترین آثار این استودیو یعنی بازی Linea: An Innerlight Game می‌رویم که با همان مکانیزیم‌های گیم‌پلی معروف خود و اضافه کردن یک روایت داستانی جذاب توانسته مخاطبان خود را بیش‌ازپیش سرگرم کند. در ادامه با معرفی کامل این بازی همراه زومجی باشید.

بازی موبایل Linea: An Innerlight Game

اگر در گذشته حداقل یکی از آثار استودیو Infinity Loop را تجربه کرده ‌باشید، احتمالا می‌توانید حدس بزنید که با چه اثری روبه‌رو هستید. در بازی Linea: An Innerlight Game همانند دیگر آثار مشابه این استودیو باید به نحوی چراغ‌هایی را که اینبار به‌صورت مشخص مرتبط با مکان‌های مختلف است، روشن کنید. در این بازی برخلاق آثار پیشین این استودیو، با روایت داستانی روبه‌رو هستید که البته تنها به یک روایت خلاصه نمی‌شود و در هر بخش با یک روایت جدید روبه‌رو خواهید بود. در بخش اول با نام The Storm، بازی روایتگر قایق‌سواری به نام Joshun است که باید چراغ‌های سازه‌های مختلف موجود در سطح آب را روشن کند. اندازه‌ی هریک از این سازه‌ها، چالش گیم‌پلی را دشوارتر می‌کنند. هربخش داستانی شامل چند مرحله مختلف است. به‌عنوان مثال بخش اول بازی شامل ۱۰ مرحله است و بخش داستانی سوم بازی شامل ۳۰ مرحله مختلف می‌شود.

گیم‌پلی بازی به این صورت است که در هرمرحله در وسط صفحه نقشه‌ای مانند نقشه الکتریکی نشان داده می‌شود. حال بازیکنان باید با خط کشیدن یا به‌طور دقیق‌تر با عبور از روی خطوط، محل‌های مشخص‌شده را پر کنند و درنهایت خط را با پرکردن چراغ نشان داده‌شده به پایان برسانند. البته هرگز بازی به این سادگی نخواهد بود و شامل چالش‌های مختلف می‌شود که می‌توانند در برخی مواقع حسابی فکرتان را درگیر کند. به‌عنوان مثال بازیکنان نمی‌توانند از روی یک خط دوبار عبور کنند، باید تمام محل‌های مشخص‌شده فعال شوند و چند مورد دیگر که به نحوی بازی را دشوار می‌کنند. البته یکی از سخت‌ترین چالش‌ها، محل‌هایی هستند که باید از چند طرف روشن شوند. درواقع این محل‌ها ترکیبی هستند و باید به‌صورت برنامه‌ریزی‌شده بازی را آغاز کنید و این محل‌ها را از دو طرف روشن کند که باتوجه‌به چالش‌هایی که اشاره شد، بازی بسیار دشوارتر می‌شود.

بازی از لحاظ گرافیک و جلوه‌های بصری کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده است. درواقع از آن‌جایی بازی شامل روایت‌های مختلفی می‌شود، هریک از آن‌ها نیز طراحی‌های محنصربه‌فرد خود را دارند. موسیقی متن بازی نیز در هریک از روایت‌ها، متفاوت و البته متناسب با جو آن مراحل است که به بازیکنان احساس آرامش و تمرکز را در حین حل پازل‌ها می‌دهد. در مجموع ساخته‌ی استودیو Infinity Loop یک تجربه جذاب و متفاوت است که علاقه‌مندان این دسته از آثار راضی می‌کند.

بازی Linea: An Innerlight Game هم‌اکنون برای اندروید و آیفون در دسترس است و شما می‌توانید ازطریق لینک‌های زیر آن را دانلود کنید و از تجربه یک بازی فکری جذاب لذت ببرید.

دانلود بازی Linea: An Innerlight Game


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده