نویسنده: مریم خواجوی
// جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

نکاتی که باید در مورد Hogwarts Legacy بدانید | گروه بندی، طلسم‌ ها و داستان

در این ویدیو در مورد تمامی نکاتی صحبت می‌کنیم که باید قبل از خرید و تجربه هاگوارتز لگسی بدانید.

گشت‌وگذار در سالن‌ها و راهروهای هاگوارتز و حتی دنیای بیرون از این مدرسه‌ی جادوگری برای سال‌ها آرزوی تعداد زیادی از طرفداران هری پاتر بوده است. بازی هاگوارتز لگسی تا حد زیادی براساس همین ایده جلو رفته است و به‌گفته‌ی سازندگان هماهنگی زیادی با دنیای جادوگری جی کی رولینگ دارد. در این ویدیو همچنین در مورد این موضوع صحبت می‌کنیم که چگونه با انجام آزمون گروه‌بندی، گروه خودتان را به بازی بیاورید.

اسپانسر این ویدیو سایت موبوگیفت است و می‌توانید از این سایت گیفت کارت‌های معتبر خریداری کنید

تماشای ویدیو در یوتیوب

هاگوارتز لگسی ۱۰۰ سال قبل از اتفاقات کتاب‌ها و فیلم‌های هری پاتر جریان دارد. بنابراین هر چند نباید انتظار دیدن چهره‌های آشنای زیادی را داشت اما به‌جای آن با یک دنیای آشنا و همچنین عناصر جادویی زیادی سر و کار خواهیم داشت که به نوبه خود جذاب به نظر می‌رسند.

بسته به پلتفرمی که بازی قرار است برای آن منتشر شود، تاریخ انتشار‌های مختلفی داریم. اولین تاریخ انتشار مربوط‌به پی‌‌ سی و کنسول‌های نسل نهمی، پلی‌ استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس مصادف با ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ است. بعد از آن نوبت به کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می‌رسد؛ بازی برای این کنسول‌ها در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ منتشر می‌شود. در انتها شاهد انتشار این بازی برای نینتندو سوییچ در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۱ خواهیم بود.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده