حقایق جالب فیلم‌ها

حقایق جالب سریال Prison Break - فرار از زندان

در این مقاله قصد داریم تا نگاهی کنیم به نکات و حقایق جالب یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تلویزیونی تاریخ یعنی سریال Prison Break. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب فیلم The Curious Case of Benjamin Button - مورد عجیب بنجامین باتن

در این مقاله قصد داریم تا نگاهی کنیم به نکات و حقایق جالب یکی از همکاری‌های بسیار موفق دیوید فینچر و برد پیت یعنی فیلم The Curious Case of Benjamin Button. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال Rick and Morty - ریک و مورتی

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب انیمیشن سریالی ریک و مورتی (Rick and Morty)، یکی از محبوب‌ترین و پرحاشیه‌ترین سریال‌های دهه اخیر خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب فیلم Mad Max: Fury Road - مکس دیوانه: جاده خشم

در این مقاله قصد داریم به‌بررسی نکات و حقایق جالب فیلم Mad Max: Fury Road، یکی از شاهکارهای ژانر اکشن بپردازیم. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال The Office - اداره

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال اداره (The Office)، یکی از سیتکام‌های بسیار محبوب سال‌های نه‌چندان‌دور خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب فیلم Black Panther - پلنگ سیاه

در این مقاله قصد داریم تا به‌بررسی نکات و حقایق جالب فیلم Black Panther بپردازیم و نگاهی مختصر داشته باشیم به زندگی شخصی و هنری چادویک آرون بوزمن، بازیگر نقش اصلی این فیلم. بازومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال The Wire - وایر

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال وایر (The Wire)، یکی از شاهکارهای سال‌های نه‌چندان دور تلویزیون خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب The Spider-Man Trilogy - سه‌گانه مرد عنکبوتی

در این مقاله قصد داریم تا به‌بررسی نکات و حقایق جالب سه‌گانه Spider-Man به‌کارگردانی سم ریمی بپردازیم؛ سه‌گانه‌ای که فیلم‌های آن بهترین فیلم‌های ساخته شده درباره این شخصیت‌ محبوب به‌شمار می‌روند. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال Lost - گمشدگان

در این مقاله قصد داریم به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال Lost (گمشدگان) بپردازیم؛ سریالی که یکی از بهترین و پیچیده‌ترین سریال‌های تاریخ تلقی می‌شود.

حقایق جالب فیلم The Wolf of Wall Street - گرگ وال استریت

از یک کارگزار ساده بورس تا گرگ وال استریت. در این مقاله قصد داریم تا به‌بررسی نکات و حقایق جالب فیلم The Wolf of Wall Street بپردازیم. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال Dark - تاریک

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال Dark خواهیم پرداخت؛ سریالی که به مغز شما اجازه استراحت نمی‌دهد. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب فیلم The Irishman - مرد ایرلندی

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب جدیدترین شاهکار مارتین اسکورسیزی یعنی فیلم The Irishman خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال How I Met Your Mother

در این مقاله به‌بررسی نکات و حقایق جالب سریال How I Met Your Mother  خواهیم پرداخت؛ سریالی که بی‌شک برای بسیاری از ما خاطره‌انگیز خواهد بود. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب فیلم 2001A Space Odyssey - اودیسه‌ فضایی :۲۰۰۱

در این مقاله قصد داریم به‌بررسی و بیان حقایق جالب یکی از شاهکار‌های تاریخ سینما یعنی فیلم ۲۰۰۱: یک اودیسه‌ فضایی به کارگردانی استنلی کوبریک بپردازیم. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب فیلم Interstellar - میان ستاره‌ای

کشاورزی که برای نجات نسل بشر و یافتن خانه‌ی جدید به فضای بی‌انتها قدم می‌گذارد. در این مقاله به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم Interstellar خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال Friends - دوستان

امروز به بررسی نکات و حقایق جالب سریال Friends خواهیم پرداخت؛ سریالی که نه‌ تنها از بهترین سریال‌های کمدی به‌شمار می‌رود بلکه یکی از محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ سینما و تلویزیون قلمداد می‌شود. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب فیلم The Shawshank Redemption - رستگاری در شاوشنک

از یک کارمند بانک ساده به یک محکوم حبس ابد و فرار از زندان؛ امروز به بررسی نکات و حقایق جالب فیلم The Shawshank Redemption خواهیم پرداخت. با زومجی همراه باشید.

حقایق جالب سریال Chernobyl - چرنوبیل

در این مقاله به بیان حقایق جالب سریال چرنوبیل خواهیم پرداخت؛ حقایقی که درکنار جنبه‌ی مثبت آن، جنبه‌ی منفی این سریال را هم به شما نشان خواهد داد. با زومجی همراه باشید.

۲۵ حقیقت جالب درباره فیلم Joker با بازی واکین فینیکس

فیلم Joker به نویسندگی اسکات سیلور و تاد فیلیپس و با بازی واکین فینیکس این‌روزها اکران موفقیت‌آمیزی را تجربه می‌کند و زومجی در این مقاله‌ی کوتاه، بیست‌وهفت حقیقت جالب درباره‌ی آن را با شما به اشتراک گذاشته است.

حقایق جالب فیلم The Godfather - پدرخوانده

در این مطلب به بررسی حواشی فیلم پدرخوانده (The Godfather) به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا و بیان حقایق جالب این اثر ماندگار خواهیم پرداخت.

صفحه ۱ از ۳