آخرین خبرهای پرونده سینمایی

پرونده سینمایی یکی از آیتم‌های برنامه سینمایی فریم است که می‌توانید شنبه هر هفته ساعت ۲۱ به صورت اختصاصی از زومجی پخش می‌شود.

معرفی بهترین فیلم های کمدی سینمای ایران

انتظار ما از یک فیلم کمدی موفق و محترم چیست؟ فقط خندان صرف یا اندیشیدن یا سرگرم شدن؟ در این پرونده نگاهی به بهترین فیلم‌های کمدی سینمای ایران انداخته‌ایم. با زومجی همراه باشید.

نگاهی به تاریخچه جایزه نوبل و پیتر هانتکه، برنده نوبل ادبیات

در این آیتم پس از نگاهی بر تاریخچه جایزه نوبل، به‌خصوص نوبل ادبیات، به پیتر هانتکه پرداخته‌ایم. با زومجی همراه باشید.

دلیل حواشی پیرامون اکران فیلم جوکر چه بود؟

فیلم Joker با حواشی زیادی اکرانش را آغاز کرد و به همین منظور تصمیم گرفتیم تا در قسمت جدید آیا می‌دانستید به دلیل این موضوع بپردازیم.

نگاهی کوتاه به سینمای عباس کیارستمی

مرحوم عباس کیارستمی اگر هنوز در قید حیات بود، چند هفته‌ی قبل تولد ۷۹ سالگی خود را جشن می‌گرفت. زومجی نیز به همین مناسبت در قالب یک پرونده‌ی ویدیویی، ادای احترامی به کارنامه‌ی هنری او کرده است.

نگاهی به گذشته، حال و آینده مجموعه سینمایی Alien

به مناسبت از راه رسیدن سال‌روز ۴۰ سالگی «بیگانه» (Alien) ریدلی اسکات، اکنون فرصت مناسبی برای نگاه انداختن به تاریخچه و آینده‌ی احتمالی مجموعه‌ی مورد بحث در قالب یک پرونده‌ی ویدیویی است.

نگاهی به منابع اقتباس سریال Westworld

سریال Westworld از شبکه‌ی HBO، بدون شک یکی از محبوب‌ترین آثار این روزهای دنیای تلویزیون محسوب می‌شود و پرونده‌ی ویدیویی زومجی، منابع اقتباس گوناگون آن را معرفی می‌کند.

نگاهی به تمام رکوردشکنی‌های فیلم Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War هر روز در حال شکستن رکوردهای بیشتر است و این پرونده‌ی ویدیویی، تمام رکوردشکنی‌های انجام‌شده توسط اثر جدید مارول تا انتهای دومین هفته‌ی اکرانش را مرور می‌کند.

نگاهی به اطلاعات فیلم همه می دانند، ساخته اصغر فرهادی

در این قسمت از پرونده‌های سینمایی زومجی، به سراغ «همه می دانند»، تازه‌ترین ساخته‌ی اصغر فرهادی می‌رویم و تمام اطلاعات منتشرشده از آن تا به امروز را مرور می‌کنیم.

فیلم‌های کارگردانان بزرگ جهان در سال ۲۰۱۸

از بهترین کارگردان قرن ۲۱ از نگاه وب سایت متاکریتیک یعنی آلفونسو کوآرون تا استیو مک‌کوئین؛ نگاهی به فیلم‌های کارگردانان بزرگ جهان در سال ۲۰۱۸ با پرونده‌ی ویدیویی جدید زومجی.

نگاهی به سینمای فانتزی و برخی از برترین فیلم‌های آن

سینمای فانتزی، یکی از دوست‌داشتنی‌ترین جلوه‌های هنر هفتم برای تعداد زیادی از مخاطبان است و زومجی در تازه‌ترین پرونده‌ی ویدیویی خود، بخش‌هایی از آن را به زیر ذره‌بین می‌برد.

کارتون‌های خاطره‌انگیز؛ از فوتبالیست‌ها تا میتی کومان

بچه‌های سال‌های قدیم، در میان تصاویر نه‌چندان باکیفیت جعبه‌های جادویی خانه‌شان، کارتون‌های فوق‌العاده‌ای را تماشا می‌کردند. کارتون‌هایی که زومجی در این پرونده‌ی ویدیویی، با ثانیه‌های شیرین آن‌ها، خاطره‌بازی می‌کند.

تئوری پیکسار: آیا تمام انیمیشن‌های این استودیو، در یک جهان مشترک جریان دارند؟

انیمیشن‌های پیکسار، بارها و بارها ما مخاطبان را خیره‌ی خودشان کرده‌اند. اما حدس بزنید چه شده! از قرار معلوم، تک به تک این ساخته‌های جذاب، در یک دنیای مشترک جریان دارند!

نگاهی به سیر تحول جلوه‌های ویژه در تاریخ سینما

جدیدترین پرونده‌ی ویدیویی زومجی، به سراغ یکی از مهم‌ترین عناصر تاثیرگذار در دنیای سینما یعنی جلوه‌های ویژه رفته و تاریخچه‌ی آن را زیر ذره‌بین خود برده است.

چرا The Shawshank Redemption برترین فیلم تاریخ از نگاه کاربران IMDB است؟

«رستگاری در شاوشنک»، به دلایل مختلفی رتبه‌ی یک برترین فیلم‌های تاریخ در IMDB را به دست آورده و زومجی در این ویدیوی اختصاصی، این دلایل را زیر ذره‌بین می‌برد.

جذاب‌ترین فیلم‌های سال 2018 از نگاه زومجی

در سال جاری، سینما مثل چندین و چند سال اخیر، می‌خواهد بلاک‌باسترهای بزرگ، جذاب و پر هزینه‌ای را تقدیم‌مان کند که در این پرونده‌ی ویدیویی، نگاهی به آن‌ها می‌اندازیم.

نگاهی به تمامی نکات مخفی شده در تریلر جدید Ready Player One

تریلر دوم فیلم Ready Player One، ساخته‌ی جدید استیون اسپیلبرگ، ایستراگ‌های زیادی دارد و زومجی در این پرونده‌ی ویدیویی، آن‌ها را به زیر ذره‌بین می‌برد.

بهترین فیلم های سینمای جنگ جهانی دوم از نگاه زومجی

به مناسبت از راه رسیدن نسخه‌ی با کیفیت Dunkirk، در آخرین «پرونده»‌ی فصل اول «فریم»، نگاهی به سینمای جنگ جهانی دوم و بهترین فیلم‌های آن انداختیم.

نگاهی به بهترین فیلم های ترسناک 2017

در تازه‌ترین پرونده‌ی ویدیویی و سینمایی زومجی، برترین فیلم‌های ترسناک سینما در سال ۲۰۱۷ میلادی را معرفی می‌کنیم.

نگاهی به برخی از بزرگ‌ترین سوتی‌های تاریخ سینما

در تازه‌ترین پرونده‌ی سینمایی زومجی به سوتی‌های بزرگ و گاف‌های چند میلیون دلاری و عجیبی پرداختیم که وجود بعضی‌های‌شان در فیلم‌هایی بزرگ را باور نمی‌کنید!

بهترین فیلم های زیرژانر دوران بلوغ از نگاه زومجی

در پرونده‌ی سینمایی جدیدمان که نخستین بار هفته‌ی گذشته و در قالب اپیزود ۱۴ «فریم» تقدیم‌تان شد، به زیرژانر دوران بلوغ نگاهی می‌اندازیم و بهترین فیلم‌هایش از نگاه خودمان را معرفی می‌کنیم.

صفحه ۱ از ۲