جدیدترین اخبار فیلم سریع و خشن 10

فیلم Fast and Furious 10 به فارسی سریع و خشن 10، اثری اکشن از مجموعه فیلم سریع و خشمگین به کارگردانی جاستین لین است. در این فیلم بازیگرانی همچون دواین جانسون و وین دیزل نقش‌آفرینی می‌کنند. فیلم سریع و خشن ۱۰ قرار است تا در تاریخ اول اردیبهشت ۱۴۰۰ در سینماهای جهان اکران شود. در ایران برای تماشا و دانلود فیلم سریع و خشن 10 احتمالا باید تا تابستان ۱۴۰۰ منتظر ماند.

زمان شروع فیلمبرداری فیلم سریع و خشن 10 و 11 با بازی وین دیزل

وین دیزل در مصاحبه جدید خود زمان آغاز فیلم‌برداری و تولید دو قسمت آینده فیلم Fast and Furious را تایید و اعلام کرده است.

فیلم Fast and Furious 10 احتمالاً دو قسمتی خواهد بود

وین دیزل در مصاحبه‌ی اخیرش با مجله‌ی توتال فیلم به این موضوع اشاره کرد که فیلم Fast and Furious 10 شاید یک دنباله‌ی دو قسمتی خواهد بود.

اکران فیلم Fast and Furious 9 عقب افتاد

کمپانی یونیورسال پیکچرز از عقب افتادن اکران فیلم Fast and Furious 9 با بازی وین دیزل خبر داد، اما این تاخیر چندان طولانی نیست.

کارگردان دو قسمت بعدی فیلم Fast and Furious تایید شد

وین دیزل، بازیگر نقش دومینیک تورتو تایید کرد که جاستین لین برای کارگردانی فیلم Fast and Furious 9 و 10 باز خواهد گشت.

تاریخ اکران قسمت‌های نهم و دهم مجموعه Fast and Furious مشخص شد

وین دیزل، بازیگر  مجموعه سریع و خشمگین (Fast and Furious)، روز گذشته تصویر جدیدی  را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که با استناد به آن، قسمت‎های ۹ و ۱۰  مجموعه یاد شده در تاریخ نچندان دوری، بر روی پرده‌های نقره‌ای خواهند رفت. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

تبلیغات