آخرین خبرهای سریال The Falcon and the Winter Soldier

سریال Falcon and Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) یک سریال ابرقهرمانی از مارول استودیوز و دیزنی و متعلق به شبکه Disney Plus (دیزنی پلاس) است.

لوکی و مندلورین محبوب‌ترین سریال های شبکه دیزنی پلاس هستند

طبق اطلاعات بررسی شده، سریال The Mandalorian محبوب‌ترین سریال شبکه دیزنی پلاس و سریال Loki محبوب‌ترین سریال دنیای سینمایی مارول این شبکه هستند.

سریال Wandavision رکورددار دانلود غیر قانونی در سال ۲۰۲۱ شد

سریال Wandavision در سال ۲۰۲۱ بیش از هر سریال دیگری به‌صورت غیر مجاز دانلود شده است. همچنین سریال‌های مارول حضور پر رنگی در این فهرست دارند.

انتشار پوستر سریال The Falcon and the Winter Soldier با محوریت کاپیتان آمریکا جدید

پوستر جدیدی از سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شده است که در آن بالاخره شاهد نسخه رسمی و جدید کاپیتان آمریکا هستیم.

نقد فصل اول سریال The Falcon and the Winter Soldier | نبرد برای میراث کاپیتان آمریکا

ناامید کننده یا اثری طبق انتظار طرفداران؟ این شاید مهم‌ترین سوالی باشد که باید در مورد سریال The Falcon and the Winter Soldier از خود بپرسیم. در ادامه با زومجی و نقد این سریال همراه باشید.

فیلم Captain America 4 در دست ساخت است

پس از پایان سریال Falcon and the Winter Soldier، حالا مارول استودیو به‌دنبال ساخت فیلم جدیدی از کاپیتان آمریکا با نویسندگان این سریال است.

مارول برنامه متفاوتی برای شخصیت غافلگیر کننده سریال Falcon and Winter Soldier داشت

شخصیتی که در قسمت پنجم سریال The Falcon and the Winter Soldier حضور کوتاهی داشت، در ابتدا قرار بود در اثر دیگری از مارول معرفی شود.

تهدید شدن بازیگر جدید کاپیتان آمریکا به مرگ

متاسفانه یک بار دیگر رفتارهای سمی برخی از مخاطبان در اینترنت به نمایش درآمد؛ اشخاصی که وایت راسل، بازیگر نقش جان واکر در سریال فالکون و سرباز زمستان را تهدید به قتل کردند.

تبدیل شدن The Falcon and The Winter Soldier به محبوب ترین سریال دنیا

سریال The Falcon and The Winter Soldier با گذر از انیمه Attack on Titan، به محبوب‌ترین سریال حال حاضر در سراسر جهان تبدیل شده است.

نمایش کاپیتان آمریکا جدید در پوستر سریال The Falcon and The Winter Soldier

پوستر جدیدی از سریال The Falcon and The Winter Soldier منتشر شده است که تمرکز آن روی معرفی کاپیتان آمریکا جدید است.

شکستن رکورد افتتاحیه یک سریال دیزنی پلاس توسط The Falcon and the Winter Soldier

شبکه دیزنی پلاس اعلام کرد که سریال The Falcon and the Winter Soldier توانسته رکورد پر بیننده‌ترین افتتاحیه یک سریال این سرویس استریم را بشکند.

معرفی سریال The Falcon and The Winter Soldier؛ پیش‌نیاز‌ها، نظریه‌ها و پیش بینی‌ها

چه انتظاری از سریال The Falcon and The Winter Soldier باید داشته باشیم؟ این سریال قرار است به چه سمت و داستانی در دنیای سینمایی مارول برود؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه با زومجی همراه باشید.

تریلر نهایی سریال The Falcon and the Winter Soldier

مارول استودیو تریلر نهایی سریال The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرده که حاوی تصاویر بیشتری از صحنه‌های اکشن و اتفاقات این سریال است.

اولین ویدیوهای رسمی سریال The Falcon and the Winter Soldier؛ انتشار تریلر جدید

مارول استودیو به‌تازگی دو ویدیو رسمی، یک ویدیو پشت صحنه و یک تریلر کوتاه دیگر از سریال The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرده است.

تریلر جدید سریال The Falcon and The Winter Soldier؛ دشمنانی با قدرت‌ های فرابشری

مارول استودیو تریلر جدیدی از سریال The Falcon and The Winter Soldier را منتشر کرده است که در آن شاهد تصاویر بیشتری از گروه شرور این سریال هستیم.

انتشار پوسترهای جدید از سریال The Falcon and The Winter Soldier

مارول استودیو پوسترهای جدیدی از سریال The Falcon and The Winter Soldier را منتشر کرده که تمرکز آن روی شخصیت‌های اصلی سریال است.

تریلر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier؛ همکاری قهرمانان مارول برای شکست گروهی خطرناک

تریلر کوتاه جدید دیگری از سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شده که تمرکز آن روی همکاری دو شخصیت اصلی آن است.

تریلر کوتاه جدیدی از سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شد؛ میراث سپر کاپیتان آمریکا

تریلر کوتاه دیگری از سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شده که حاوی تصاویر بیشتری از اتفاقات این سریال مورد انتظار دنیای سینمایی مارول است.

تصاویر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier

مارول استودیو به‌تازگی تصاویر جدیدی از سریال The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرده است که در آن شاهد حضور وینتر سولجر، فالکون و شارون کارتر هستیم.

تریلر جدید سریال بعدی دنیای سینمایی مارول

مارول استودیو و دیزنی پلاس تریلر کوتاه و جدیدی از سریال The Falcon And The Winter Soldier را منتشر کردند که حاوی تصاویر جدیدی است.

رکوردشکنی تریلر جدید سریال The Falcon And The Winter Soldier

تریلر جدید سریال The Falcon And The Winter Soldier موفق شد رکورد پر بیننده‌ترین تریلر سریال یک سرویس استریم در اولین روز انتشار را بشکند.

صفحه ۱ از ۳