سریال The Falcon and the Winter Soldier | اخبار، نقد و تریلرها

سریال Falcon and Winter Soldier (فالکون و وینتر سولجر) یک سریال ابرقهرمانی از مارول استودیوز و دیزنی و متعلق به شبکه Disney Plus (دیزنی پلاس) است.

تهدید شدن بازیگر جدید کاپیتان آمریکا به مرگ

متاسفانه یک بار دیگر رفتارهای سمی برخی از مخاطبان در اینترنت به نمایش درآمد؛ اشخاصی که وایت راسل، بازیگر نقش جان واکر در سریال فالکون و سرباز زمستان را تهدید به قتل کردند.

تبدیل شدن The Falcon and The Winter Soldier به محبوب ترین سریال دنیا

سریال The Falcon and The Winter Soldier با گذر از انیمه Attack on Titan، به محبوب‌ترین سریال حال حاضر در سراسر جهان تبدیل شده است.

نمایش کاپیتان آمریکا جدید در پوستر سریال The Falcon and The Winter Soldier

پوستر جدیدی از سریال The Falcon and The Winter Soldier منتشر شده است که تمرکز آن روی معرفی کاپیتان آمریکا جدید است.

شکستن رکورد افتتاحیه یک سریال دیزنی پلاس توسط The Falcon and the Winter Soldier

شبکه دیزنی پلاس اعلام کرد که سریال The Falcon and the Winter Soldier توانسته رکورد پر بیننده‌ترین افتتاحیه یک سریال این سرویس استریم را بشکند.

معرفی سریال The Falcon and The Winter Soldier؛ پیش‌نیاز‌ها، نظریه‌ها و پیش بینی‌ها

چه انتظاری از سریال The Falcon and The Winter Soldier باید داشته باشیم؟ این سریال قرار است به چه سمت و داستانی در دنیای سینمایی مارول برود؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه با زومجی همراه باشید.

تریلر نهایی سریال The Falcon and the Winter Soldier

مارول استودیو تریلر نهایی سریال The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرده که حاوی تصاویر بیشتری از صحنه‌های اکشن و اتفاقات این سریال است.

اولین ویدیوهای رسمی سریال The Falcon and the Winter Soldier؛ انتشار تریلر جدید

مارول استودیو به‌تازگی دو ویدیو رسمی، یک ویدیو پشت صحنه و یک تریلر کوتاه دیگر از سریال The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرده است.

تریلر جدید سریال The Falcon and The Winter Soldier؛ دشمنانی با قدرت‌ های فرابشری

مارول استودیو تریلر جدیدی از سریال The Falcon and The Winter Soldier را منتشر کرده است که در آن شاهد تصاویر بیشتری از گروه شرور این سریال هستیم.

انتشار پوسترهای جدید از سریال The Falcon and The Winter Soldier

مارول استودیو پوسترهای جدیدی از سریال The Falcon and The Winter Soldier را منتشر کرده که تمرکز آن روی شخصیت‌های اصلی سریال است.

تریلر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier؛ همکاری قهرمانان مارول برای شکست گروهی خطرناک

تریلر کوتاه جدید دیگری از سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شده که تمرکز آن روی همکاری دو شخصیت اصلی آن است.

تریلر کوتاه جدیدی از سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شد؛ میراث سپر کاپیتان آمریکا

تریلر کوتاه دیگری از سریال The Falcon and the Winter Soldier منتشر شده که حاوی تصاویر بیشتری از اتفاقات این سریال مورد انتظار دنیای سینمایی مارول است.

تصاویر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier

مارول استودیو به‌تازگی تصاویر جدیدی از سریال The Falcon and the Winter Soldier را منتشر کرده است که در آن شاهد حضور وینتر سولجر، فالکون و شارون کارتر هستیم.

تریلر جدید سریال بعدی دنیای سینمایی مارول

مارول استودیو و دیزنی پلاس تریلر کوتاه و جدیدی از سریال The Falcon And The Winter Soldier را منتشر کردند که حاوی تصاویر جدیدی است.

رکوردشکنی تریلر جدید سریال The Falcon And The Winter Soldier

تریلر جدید سریال The Falcon And The Winter Soldier موفق شد رکورد پر بیننده‌ترین تریلر سریال یک سرویس استریم در اولین روز انتشار را بشکند.

انتشار تریلر جدید سریال Falcon and the Winter Soldier در سوپربول

در جریان رویداد ورزشی سوپربول 2021، تیزر جدیدی از مینی سریال جدید دنیای سینمایی مارول، Falcon and the Winter Soldier منتشر شده که آنتونی مکی و سباستین استن را در جدیدترین پروژه تلویزیونی MCU نشان می‌دهد.

مدت زمان و تعداد قسمت‌های Falcon and the Winter Soldier، لوکی و Moon Knight مشخص شد

کوین فایگی، رئیس مارول استودیو در مصاحبه جدید خود مدت زمان و تعداد قسمت‌های برخی از سریال‌های دنیای سینمایی مارول را اعلام کرده است.

تصویر جدیدی از فیلم بلک ویدو و سریال‌های The Falcon and the Winter Soldier و What If? منتشر شد

به‌تازگی دیزنی تصاویر جدیدی از چند اثر سینمایی و تلویزیونی مارول از جمله فیلم بلک ویدو را منتشر کرده است.

کارگردان فیلم Fantastic Four مشخص شد؛ انتشار اولین تریلر سریال The Falcon and Winter Soldier

کوین فایگی با حضور در برنامه Investor Day، اطلاعات و اخبار هیجان انگیزی از فیلم‌ها و سریال‌های آینده دنیای سینمایی مارول را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

بازیگر فیلم Top Gun: Maverick به جمع بازیگران سریال The Falcon and the Winter Soldier پیوست

دنی رامیرز، بازیگر فیلم Top Gun: Maverick جدیدترین بازیگری است که برای بازی در یک نقش محوری به جمع بازیگران سریال The Falcon and the Winter Soldier اضافه شده است.

تصویر تازه سریال Falcon and Winter Soldier تحول یک ابرشرور را نشان می‌دهد

تصویر جدیدی از سریال ابرقهرمانی Falcon and Winter Soldier منتشر شد که فالکون و سرباز زمستان را درکنار کاراکتر شروری نشان می‌دهد.

صفحه ۱ از ۳