// شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵

آغاز زودهنگام ثبت نام برای حضور در TGC 2018 با ۳۰ درصد تخفیف

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در اطلاعیه‌ای از آغاز زودهنگام ثبت نام برای شرکت در رویداد تجاری TGC 2018 با ۳۰ درصد تخفیف خبر داد.

طبق اعلام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ثبت‌نام از متقاضیان حضور در رویداد Tehran Game Convention 2018 آغاز شده است و علاقه‌مندان با خرید زودهنگام بلیت‌ها می‌توانند از تخفیف ۳۰ درصدی بهرمند شوند. طبق اعلام مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ ای، براساس مصوبه هیات اجرایی TGC، علاوه بر این که به هیچ وجه امکان حضور رایگان در رویداد بین‌المللی TGC 2018 نخواهد بود، بلکه تخفیف‌های زودهنگام اعلام شده نیز به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود.

رویداد TGC نخستین بار تیرماه سال جاری با حضور بیش از ۲۳۰۰ شرکت‌کننده، ۱۲۰ غرفه‌دار و ۶۰ سخنران داخلی و خارجی برگزار شد که حضور این تعداد از سخنران‌ها این همایش و نمایشگاه را به بزرگ‌ترین رویداد تجاری و علمی صنعت بازی‌های ویدیویی در منطقه خاورمیانه تبدیل کرد.

دومین دوره رویداد TGC درحالی قرار است ۱۴ و ۱۵ تیرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شود که ثبت‌نام از متقاضیان حضور در این رویداد رسما از روز هفت اسفند ماه آغاز شد.

سالومه اشتری، مدیر پروژه TGC2018 دراین باره توضیح داد:

سه مدل بلیت شامل بلیت دسترسی به کنفرانس‌ها، بلیت دسترسی به کلاس‌های تخصصی و کنفرانس‌ها و بلیت تجاری شامل دسترسی به کنفرانس‌ها و اپلیکیشن قرار ملاقات‌ها فروخته خواهد شد. فروش غرفه‌های تجاری نیز در مساحت‌های مختلف آغاز شده است.

وی افزود:

کسانی که بلیت مورد نیازشان را تا ۲۰ فروردین خریداری کنند شامل تخفیف ویژه خرید بسیار زودهنگام ۳۰ درصدی می‌شوند. همچنین تا دوم خرداد مرحله خرید زودهنگام است و بلیت‌ها با ۲۰ درصد تخفیف عرضه خواهد شد. برای دانشجویانی هم که به صورت گروهی در این رویداد شرکت کنند ۵۰ درصد تخفیف درنظر گرفته شده است.

براساس این گزارش در این دوره قرار است ۸۰ کنفرانس با حضور ۵۰ سخنران خارجی و ۳۰ سخنران داخلی برپا شود. همچنین کلاس‌های تخصصی (مستر کلاس‌ها)‌ یک روز پیش از آغاز رسمی TGC برگزار می‌شود تا شرکت‌کنندگان در این کلاس‌ها امکان بهره‌مندی هرچه بیشتر از کنفرانس‌ها را داشته باشند. علاقه‌مندان برای خرید بلیت‌های رویداد می‌توانند به سایت TGC2018 مراجعه کنند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده