آخرین خبرهای بازی EVE online

نگاهی به بهترین جهان‌ها در بازی‌های نقش آفرینی

در این مقاله قصد داریم تا ۱۰ مورد از بهترین دنیاهای بازی‌های سبک نقش‌آفرینی را معرفی کنیم. با زومجی همراه باشید.

EVE Online به یک بازی رایگان تبدیل خواهد شد

استودیو سی‌سی‌پی گیمز اعلام کرد که بازی EVE Online به‌زودی تبدیل به یک بازی رایگان (Free to Play) خواهد شد. با زومجی همراه باشید.

بهترین بازی های پی‌ سی از نگاه وب‌سایت یوروگیمر (بخش اول)

وب سایت معتبر یوروگیمر به تازگی اقدام به معرفی ۲۰ بازی برتر و شاخص پلتفرم رایانه‌های شخصی کرده است که مطمئنا می‌تواند نیاز هر شخص در هر ژانری را برآورده کند. در بخش اول این مقاله نگاهی به ۱۰ بازی از لیست ارائه شده‌ی یوروگیمر می‌اندازیم.

سازندگان EVE Online تولد ۱۲ سالگی‌ این بازی را جشن گرفتند

باورتان می‌شود که بازی EVE Online حالا ۱۲ ساله شده باشد؟ طرفداران این بازی ۱۲ سال با دنیای بزرگ و شگفت‌انگیزش زندگی کرده‌ و با گیم‌پلی جذابش سرگرم شده‌اند. سازندگان EVE Online بابت این همراهی از تمام بازیکنان بازی تشکر کرده‌اند.

سازنده‌ی بازی Eve Online به زلزله‌زدگان نپال کمک می‌کند

سی‌سی‌پی گیمز، استودیوی ایسلندی سازنده‌ی بازی Eve Online، در پی زلزله‌ی شدیدی که اخیرا در کشور نپال رخ داده و منجر به کشته شدن هزاران نفر شده است، اعلام کرد که برای کمک به زلزله‌زدگان این کشور یک کمپین خیریه به راه می‌اندازد.

نابودی محموله‌ی یک بازیکن به ارزش ۱۵۰۰دلار پول واقعی در بازی EVE Online

در دنیای بازی‌های ویدئویی همیشه شاهد شگفتی‌ها بوده‌ایم. این بار ماجرایی عجیب در بازی EVE online  رخ داده است. البته شاید هم ورود پول واقعی به بازی‌ها باعث وجود چنین مشکلاتی می‌شود. در این بازی ۱۵۰۰ دلار از پول یک بازیکن از بین رفته و جالب اینجا است که این پول نصیب شخص دیگری نشده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.