نویسنده: آرش عیاری
// یکشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۶

شایعه: RealEyes و Playstation Move 2 برای پروژه مورفیوس در E3 رونمایی می‌شوند

تنها چند روز مانده به برگزاری کنفرانس سونی در E3 2015، تصاویری از نسخه دوم کنترلر Playstation Move 2 برای استفاده با هدست واقعیت مجازی پروژه مورفیوس منتشر شده است. شایعات حکایت از معرفی این کنترلر در کنفرانس سونی در نمایشگاه E3 سال جاری دارند.

عکس‌های منتشر شده از کاتالوگ محصولات سونی در E3 2015 نشان از رونمایی کنترلر جدید PlayStation Move 2 برای پلی‌استیشن 4 و استفاده با پروژه مورفیوس دارد.

به همراه کنترلر پلی‌استیشن Move نسل آینده دوربین‌های پلی‌استیشن Eye نیز با نام Playstation RealEyes نیز رونمایی خواهد شد.

این عکس‌ها که هنوز صحت و سقم آن‌ها مشخص نیست،‌ نشان می‌دهند که این قابلیت برای بازیکنان در نظر گرفته شده که یک نفر با پوشیدن هدست واقعیت مجازی به بازی کردن پرداخته و دیگر بازیکن نیز با استفاده از صفحه تلویزیون به انجام بازی بپردازد.

باید تا کنفرانس سونی در E3 2015 صبر کنیم تا ببینیم آیا سونی از نسخه نهایی پروژه مورفیوس و همچنین نسخه دوم کنترلر پلی‌استیشن Move رونمایی می‌کند یا نه. کنفرانس سونی ساعت ۵:۳۰ بامداد روز سه‌شنبه ۲۶ خرداد به وقت تهران برگزار خواهد شد. زومجی این کنفرانس را به صورت زنده پوشش خواهد داد.

در ادامه می‌توانید عکس‌های فاش شده از این کنترلر و همچنین نسخه نهایی پروژه مورفیوس را مشاهده کنید:

[alert variation="alert-info"]زمان‌بندی کنفرانس‌ها به وقت تهران و همچنین عناوین بازی‌ها را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید. [/alert]

[alert variation="alert-warning"]برای مشاهده کلیه اخبار، مقالات و حواشی مربوط به E3 2015 به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید [/alert]

منبع:‌ Sonyrumors


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده