// سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۶

بازی Assassin's Creed Odyssey به طور کامل رونمایی شد [E3 2018]

نسخه جدید سری Assassin's Creed با نام بازی Assassin’s Creed Odyssey در جریان کنفرانس Ubisoft در نمایشگاه E3 2018 به طور کامل رونمایی شد.

همانطور که انتظار می‌رفت و با توجه به خبر‌هایی که فاش شده بود، کمپانی یوبی سافت (Ubisoft) در جریان کنفرانس خود در رویداد E3 2018 از جدیدترین نسخه سری Assasin's Creed با نام بازی Assassin’s Creed Odyssey رونمایی کرد.

سازندگان ضمن اعلام این خبر تریلری از بازی منتشر کردند که دنیا و کاراکتر این بازی را نشان می‌دهد. وقایع این بازی در یونان باستان جریان دارد و محتویاتی همچون سوار‌کاری، قایق‌سواری و کشتی‌رانی، انتخاب از بین دیالوگ‌ها، المان‌های نقش‌آفرینی عمیق‌تر و امکان استفاده از عقاب برای شناسایی، ضمیمه این بازی شده است. به نقل از سازندگان، آنها سه سال روی این پروژه فعالیت داشته‌اند و قرار است شاهد المان‌های نقش آفرینی بیشتری در این نسخه باشیم.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed Odyssey و تریلر گیم پلی آن را تماشا کنید و در انتهای مطلب نظرات خود را با زومجی در میان بگذارید. بازی مذکور در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهرماه ۹۷) برای ایکس ‌باکس وان، پلی ‌استیشن 4 و پی سی منتشر می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود ویدیو از آپارات

نظرات خود را در مورد این بازی و محتویات آن با زومجی در میان بگذارید و برای اطلاع از خبر‌ها و تریلر‌های پیرامون این رویداد می‌توانید به صفحه احتصاصی E3 2018 در زومجی مراجعه کنید.


منبع zoomg
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده