نویسنده: نادر امرایی
// یکشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱

پوشش زنده ویدیویی زومجی از کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 - تمام شد

در ساعت سی دقیقه بامداد روز دوشنبه، ۲۱ خرداد، مایکروسافت کنفرانس خود را در جریان نمایشگاه E3 2018 برگزار می‌کند که زومجی به صورت زنده این مراسم را پوشش خواهد داد.

کنفرانس‌های نمایشگاه E3 2018، به طور رسمی از امشب و با کنفرانس Microsoft آغاز خواهد شد. شب گذشته، الکترونیک آرتز کنفرانس خود را برگزار کرد که این کنفرانس در جریان نمایشگاه E3 محسوب نمی‌شد. امسال نیز مایکروسافت قول داده است که نمایشی هیجان انگیز و پر از بازی را برای علاقمندان برگزار کند و هایپ این مراسم بسیار زیاد است. از طرفی فیل‌ اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس مایکروسافت چندی پیش اعلام کرد که زمان کنفرانس امسال آنها، بیشتر از حد معمول است و از طرف دیگر شایعات بسیار زیادی پیرامون نمایش امسال مایکروسافت در سطح اینترنت پخش شده است.

جف کیلی در توییتی اعلام کرده بود که امسال ما شاهد چندین بازی فرست پارتی و ترد پارتی در کنفرانس مایکروسافت خواهیم بود و خود فیل اسپنسر نیز در توییت دیگری نوشته بود که آنها در کنفرانس خود ۱۵ بازی را برای اولین بار نشان خواهند داد. به هر حال، امشب و در ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه بامداد، همه چیز مشخص می‌شود و می‌توانیم ببینیم که مایکروسافت و ایکس‌باکس چه برنامه‌هایی را برای علاقمندان در نظر گرفته است. زومجی در راستای پوشش زنده ویدیویی کنفرانس‌های مهم E3 2018 نیز این کنفرانس را به صورت ویدیویی زنده پوشش می‌دهد و ۱۵ دقیقه قبل از آغاز مراسم یعنی ۱۵ دقیقه بامداد (همان یک‌شنبه شب) با شما عزیزان همراه خواهیم بود.

پس ساعت ۰۰:۱۵، بیست و یکم خرداد (یک‌شنبه شب) در همین پست منتظر شما هستیم تا با هم به تماشای کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 بنشینیم.

اگر در مرورگر کروم نمی‌توانید پوشش زنده زومجی‌ را تماشا کنید، لطفا از مرورگر‌های دیگر مانند فایرفاکس برای تماشا استفاده کنید.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده