// جمعه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۲

تماشا کنید:‌ تریلر جدید Robinson: The Journey، بازی واقعیت مجازی کرایتک [E3 2016]

کرایتک، سازنده مجموعه Crysis در جریان نمایشگاه E3 2016 از تازه‌ترین ویدیوی بازی ماجراجویی Robinson: The Journey رونمایی کرد. این بازی برای پلی استیشن VR منتشر خواهد شد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

با تمرکز شرکت‌های مختلف بازی‌سازی در جهان برروی واقعیت مجازی، کرایتک نیز از تازه‌ترین ویدیوی Robinson: The Journey، بازی واقعیت مجازی پلی استیشن VR‌ رونمایی کرد.

تریلر دورنمایی از سقوط دراماتیک کشتی‌فضایی را نشان می‌دهد که به موجب آن شخصیت اصلی داستان در سیاره‌ای مرموز و فراخورشیدی گرفتار شده است. در این میان اما یک روبات کوچک با صدا کردن نام ما که رابین  است، سعی دارد تا به مرور اتفاقات رخ داده برای کشتی فضایی را توضیح دهد.

در ادامه ویدیو شاهد عدم توجه شخصیت اصلی داستان و حرکت به سمت درب هستیم که بعد از بازگشایی آن با انبوهی از دایناسورهای در حال پرواز و کشتی فضای غوطه و در آتش روبرو می‌شویم. در مجموع مانند همه بازی‌های کرایتک در Robinson: The Journey نیز شاهد جلوه‌های بصری زیبایی خواهیم بود. طبق گفته کرایتک، ما در نقش پسری جوان به ماجراجویی می‌پردازیم.

کرایتک نخستین بار در آبان سال ۱۳۹۴ در جریان کنفرانس سونی در هفته بازی‌های پاریس از بازی Robinson: The Journey رونمایی کرد. طبق گفته‌ی سوت یرلی، موسس شرکت کرای‌تک در ساخت این بازی از موتور گرافیکی CryEngine استفاده شده است. طبق گفته سازندگان بازی Robinson: The Journey توانایی‌های موتور کرای‌انجین را در خلق محیط‌های وسیع به رخ خواهد کشید.

|

برای خواندن تمام مطالب مربوط به نمایشگاه، به صفحه اختصاصی نمایشگاه E3 2016 مراجعه کنید.

منبع: Gematsu


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده