// سه شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۷

شنبه هفته آینده نسخه آلفا محدود بازی LawBreakers عرضه می‌شود [E3 2016]

دقایقی قبل در جریان برگزاری کنفرانس پی سی گیمینگ در E3 2016، رسما اعلام شد که اوایل هفته آینده یک نسخه آلفا محدود از بازی LawBreakers عرضه خواهد شد. با زومجی همراه باشید.

Boss Key Productions، توسعه‌دهنده بازی LawBreakers، در جریان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی پی سی گیمینگ در E3 2016 با اعلام خبر انتشار نسخه آلفا محدود این بازی دراوایل هفته بعد، بسیاری از طرفداران را به وجد آورد. همانطور هم که از نام این نسخه پیداست، این نسخه قرار است برای تعداد محدودی از کاربران بازی عرضه شود. طبق اعلام رسمی، این نسخه از بازی در روز ۱۸ ژوئن (شنبه ۲۹ خرداد) آغاز خواهد شد. کلیف بلزینسکی دقایقی قبل شخصا این خبر را در کنفرانس پی سی اعلام کرد. طبق اعلام او، این آلفا فقط ۲۴ ساعت در دسترس خواهد بود.

در ادامه می‌توانید تریلر این بازی در کنفرانس پی سی گیمینگ را مشاهده کنید:

دانلود SD270p | دانلود HD720p

بلزینسکی علاوه بر اعلام انتشار نسخه آلفا محدود، از نقشه جدید این بازی که Promenade نام دارد نیز رونمایی کرد. Promenade منطقه‌ای است که به گفته سازندگان، آینده شهرهای لس آنجلس، سانتا مونیکا و کالیفرنیا را نشان می‌دهد.

نظر شما در این‌مورد چیست؟

[alert variation="alert-warning"]برای خواندن تمام مطالب مربوط به نمایشگاه E3 2016، به صفحه مخصوص این رویداد در وب‌سایت زومجی مراجعه کنید.[/alert]

منبع: Polygon


پوشش اختصاصی زومجی از نمایشگاه E3 2021، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد دنیای بازی‌های ویدیویی


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده