نویسنده: نادر امرایی
// دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۵

پوشش زنده زومجی از کنفرانس مایکروسافت در E3 2016 (تمام شد)

تا ساعاتی دیگر،‌ کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3 2016 آغاز می‌شود و بسیاری از طرفداران این کمپانی آمریکایی، منتظر هستند تا ببینند ردموندی‌ها چه برنامه‌ای برای طرفداران خود دارند. با زومجی و پوشش تصویری همزمان این کنفرانس همراه باشید.

شاید امسال یکی از مهم‌ترین سال‌های تاریخ نمایشگاه E3 باشد. زیرا چند سالی است که از نسل هشتم می‌گذرد و کمپانی‌های مختلف با این سخت‌افزارها، آشنا شدند و به همین دلیل نمایشگاه امسال می‌تواند سکوی خوبی برای معرفی بازی‌های جدید و فوق‌العاده‌ای توسط سازندگان باشد. از طرف دیگر از مدت‌ها پیش شایعاتی مبنی بر معرفی کنسول‌های جدیدی توسط سونی و مایکروسافت مطرح می‌شد و دقیقا پیش از آغاز E3، تصویری در سطح اینترنت پخش شد که خبر می‌داد این کمپانی آمریکایی، قصد دارد نسخه جدیدی از کنسول نسل هشتمی خود با پسوند S را معرفی کند.

پوشش همزمان تصویری این کنفرانس راس ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه یعنی یک ربع مانده به آغاز آن، شروع می‌شود. 

از طرف دیگر بازی‌های بسیار زیادی قرار است در این کنفرانس به نمایش در بیایند. بازی‌هایی مانند Sea of Thieves ، Crackdown 3 و Halo Wars 2 را شاید بتوان مهم‌ترین بازی‌هایی نامید که قرار است به نمایش در یابند. حتی شاید بتوان انتظار چند سورپرایز دیگر را از طرف ردموندی‌ها برای طرفداران داشت.

زومجی با همکاری آپارات، برای اولین بار در ایران این بستر را فراهم آورده که شما بتوانید به صورت همزمان، این کنفرانس را تماشا کرده و به صورت زنده، از نظرات مجریان زومجی درباره این کنفرانس مطلع شوید.

همچنین امروز مصادف است با راه‌اندازی ظاهر جدید بخش گیمینگ وب‌سایت آپارات که با شکل و شمایلی جدید از امشب کار خود را آغاز کرده است.

شما عزیزان می‌توانید از ساعت ۲۱:۰۰ امشب، به تماشای این پخش همزمان بنشینید. تنها نکته‌ای که باید در نظر بگیرید، این است که به دلیل ذات این برنامه که به صورت مستقیم در حال پخش است و به دلیل اینکه این اولین باری است که چنین اقدامی در ایران صورت می‌گیرد، ممکن است با مشکلاتی روبه‌رو شویم که اگر این اتفاق افتاد، به سان سال‌های پیش، با پوشش متنی و گزارش لحظه به لحظه این کنفرانس در خدمت شما عزیزان هستیم.

در صورتیکه استریم قطع شد، می‌توانید یک بار صفحه را تازه‌سازی (Refresh) نمایید.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده