نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۲

جان بویگا به فیلم Pacific Rim 2 پیوست

جان بویگا پس از درخشش در فیلم جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد (Star Wars: The Force Awakens) حال قرار است در ادامه فیلم حاشیه اقیانوس آرام (Pacific Rim) در نقش اصلی بازی کند. در ادامه با زومجی همراه باشید.

جان بویگا، بازیگر فیلم جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد، در ادامه سلطه‌اش در فیلم‌های پرفروش هالیوود از حضور در فیلم  حاشیه اقیانوس آرام ۲ (Pacific Rim 2) در نقش پسر ادریس البا خبر داد. بنا به گفته ددلاین، بویگا نقش پسر استکر پنطیکاست را با بازی ادریس البا در این فیلم بازی خواهد کرد. حضور البا در ادامه این فیلم تاکنون تایید یا رد نشده است، این فیلم به کارگردانی استیون دی‌نایت که سابقه تهیه کننده و ساخت سریال و برنامه‌های تلویزیونی در کارنامه دارد، ساخته می‌شود.

گیرمو دل تورو که کار نوشتن فیلمنامه و کارگردانی فیلم اول را برعهده داشت، گفته نمی‌تواند به کسی بهتر از بوگیا برای ایفای نقش در فیلم فکر کند و بازی او برای حفظ و زنده نگه داشتن فضای فیلم اول لازم است. دل تورو می‌گوید:

دنیای Pacific Rim با حضور او به عنوان بازیگر نقش اصلی تقویت خواهد شد، همچنان که دنیای آن به عنوان یک جهان چند لایه با فرهنگ‌های متعدد ادامه خواهد داشت. «نجات جهان، توسط جهان» هدف ما بوده است و من نمی‌توانم به مرد بهتری برای انجام این کار فکر کنم.

بویگا درحال حاضر در فیلمبرداری قسمت هشتم جنگ ستارگان به کارگردانی ریان جانسون حضور دارد. شروع تولید فیلم Pacific Rim 2 برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

منبع: Polygon


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده