نویسنده: نادر امرایی
// یکشنبه, ۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۰

پوستر فیلم جدید اسپیلبرگ با نام The BFG منتشر شد

دو کمپانی دیزنی و تصاویر دریم‌ورکز، امروز اولین پوستر از فیلم بی‌اف‌جی (The BFG) را که توسط استیون اسپیلبرگ ساخته شده است،‌ منتشر کردند. با زومجی،‌جزئیات خبر و تماشای این پوستر زیبا همراه باشید.

دیزنی و تصاویر دریم‌ورکز، امروز از اولین پوستر رسمی فیلم The BFG که توسط استیون اسپیلبرگ، کارگردان صاحب‌نام و محبوب هالیوود، ساخته شده است، رونمایی کردند. این فیلم که بر اساس کتابی به همین نام به قلم رولد دال ساخته شده است، داستان دختر جوان یتیمی به نام سوفی را تعریف می‌کند که با غولی به نام BFG آشنا می‌شود و پی می‌برد که وی بر خلاف ظاهر ترسناکش، بسیار دوست داشتنی است. این پوستر،‌ سوفی را نشان می‌دهد که در مقابل این غول ۷ متری ایستاده است:

اولین پوستر فیلم The BFG

فیلم داستان دو فردی را تعریف می‌کند که بیشتر عمر خود را به تنهایی گذرانده‌اند و با اینکه بسیاری موافق دوستی این دو نیستند، به زودی تبدیل به دوستان خوب همدیگر می‌شوند. از طرف دیگر، هم‌گروهان شیطانی BFG که نام‌شان بلادباتلر و فلش‌لامپ‌ایتر است (که هر دو بزرگ‌تر و ترسناک‌تر از BFG هستند)، نقشه‌های شیطانی در سر دارند و به همین دلیل سوفی و BFG روانه لندن می‌شوند تا ملکه را از نقشه‌های شیطانی آنها آگاه کنند. اسپیلبرگ درباره فیلم چنین گفته بود:

فیلم The BFG داستانی درباره دوستی، وفاداری و حفاظت از دوستان است. این داستان نشان می‌دهد که حتی دختری به کوچکی سوفی، می‌تواند به غولی به بزرگی BFG در حل مشکلات بزرگش کمک کند.

فیلم The BFG برای اکران در تاریخ ۱ جولای سال ۲۰۱۶ (۱۱ تیر ۱۳۹۵) برنامه‌ریزی شده است. این فیلم در سالگرد ۱۰۰ سالگی رولد دال اکران خواهد شد. اولین بار در سال ۱۹۸۲ بود که وی، این داستان را نوشت و از همان زمان، کتاب The BFG به یک داستان محبوب تبدیل شد. از دیگر کتاب‌های دال می‌تواند به چارلی و کارخانه شکلات‌سازی، جیمز، هلوی بزرگ و ماتیلدا اشاره کرد.

نظر شما درباره این پوستر چیست؟

منبع: IGN


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده