نویسنده: عارف حسین پور
// دوشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰

شایعات نشان از حضور دارث ویدر در فیلم Rouge One جنگ ستارگان دارد

از همان ابتدا که فیلم Rogue One: A Star Wars Story معرفی شد شایعاتی مبنی بر حضور شخصیت دارث ویدر در این فیلم به گوش می‌رسید. حالا با انتشار یک خبر جدید این شایعات قوت بیشتری گرفته‌اند. با زومجی و جزییات این خبر همراه باشید.

به گزارش وبسایت، Making Star Wars یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های مجموعه «جنگ ستارگان» یعنی دارث ویدر در فیلم Rogue One حضور خواهد داشت. گفته می‌شود کلاه و لباس این شخصیت کاملا شبیه فیلم اول این مجموعه (اپیزود چهارم) که در سال ۱۹۷۷  اکران شد خواهد بود. طراح این لباس برایان میور، مجسمه‌ساز معروف است.

شاید جذاب‌ترین بخش این خبر، بازگشت صداپیشه‌ی محبوب دارث ویدر یعنی  جیمز ارل جونز باشد که نه تنها صدا، بلکه قلب و روح این شخصیت نیز متعلق به او است. با این حساب به نظر می‌رسد اگر خبر حضور دارث ویدر در Rogue One حقیقی باشد، طرفداران این مجموعه می‌توانند تجدید دیدار خاطره‌انگیزی با این شخصیت افسانه‌ای داشته باشند.

هنوز معلوم نیست چه کسی لباس دارث ویدر را می‌پوشد و حرکات او را در فیلم اجرا می‌کند، اما گفته می‌شود از فرد جدیدی برای این کار استفاده خواهد شد. همچنین شایعات حاکی از این است که دارث ویدر در صحنه‌های کوتاهی از Rogue One حضور دارد، اما نقش او مثل همیشه پررنگ و چشمگیر است. ما هم مثل بسیاری از طرفداران این مجموعه امیدواریم  این خبر تنها یک شایعه نباشد و دارث ویدر را در Rogue One ببینیم.

star-wars-rogue-one-cast

Rogue One: A Star Wars Story یک فیلم مستقل از سری جنگ ستارگان است که به وسیله‌ی گرت ادواردز، سازنده‌ی فیلم‌های Monsters (سال ۲۰۱۰) و Godzilla (سال ۲۰۱۴) کارگردانی می‌شود. داستان فیلم اندکی قبل از اتفاقات اولین فیلم مجموعه یعنی Star Wars Episode IV: A New Hope جریان دارد و تلاش یک گروه از جاسوس‌های شورشی برای دزدیدن نقشه‌‌ی سلاح جدید امپراتور به اسم «ستاره‌ی مرگ» را روایت می‌کند.

Rogue One که در تاریخ ۱۶ دسامبر (۲۶ آذر ۱۳۹۵) اکران می‌شود یکی از موردانتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۱۶ است. همچنین دو فیلم مستقل دیگر نیز در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ اکران شوند که به دو شخصیت «هان سولو» و «بوبا فت» اختصاص دارند. برای آشنایی بیشتر با فیلم‌های آینده‌ی مجموعه‌ی جنگ ستارگان و تاریخ انتشار آنها می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

منبع: GamesRadar


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده