نویسنده: نادر امرایی
// چهار شنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۰

جسی ایزنبرگ: بتمن علیه سوپرمن یک فیلم ابرقهرمانی بچه‌گانه نخواهد بود

جسی ایزنبرگ، بازیگر نقش لکس لوتر در فیلم جدید بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت نسبت به این فیلم بسیار خوشبین است و فکر می‌کند که فیلم به یک پدیده تبدیل خواهد شد. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

جسی ایزنبرگ، در صحبت‌هایی که اخیرا درباره فیلم بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت انجام داده، ضمن تمجید از زک اسنایدر، کارگردان فیلم گفت که بسیار از فضای تیره و تاری که بر فیلم حاکم است، خوشحال است.

این مساله که بازیگران در مورد فیلم‌های خود حرف بزنند و از آنها تعریف کنند، چیز‌ جدیدی نیست. بازیگران عادت دارند هرچقدر هم فیلم‌هایشان بد باشد، باز هم از آن‌ تمجید می‌کنند اما با نگاهی‌ به سابقه‌ی ایزنبرگ، متوجه می‌شویم که وی تا زمانی‌ که لازم نباشد در مورد فیلم‌هایش حرفی‌ نمی‌زند و همین مساله باعث شده که ما حرف‌های او را جدی بگیریم.

ایزنبرگ در مصاحبه‌ای که اخیرا انجام داده، گفته که لکس لوتری که کریس تریو خلق کرده یک شخصیت شگفت انگیز است و همچنین گفت که طرفداران پس از تماشای فیلم جدید بتمن علیه سوپرمن به کارگردانی زک اسنایدر، فیلم را جدی خواهند گرفت.

بله! لکس لوتر خلق شده توسط کریس، شگفت انگیز است. فکر کنم این فیلم اولین پروژه تریو بعد از آرگو است. او استعداد عجیبی‌ در خلق شخصیت‌های فوق‌العاده دارد و به همین دلیل بتمن علیه سوپرمن یک فیلم ابرقهرمانانه بچه‌گانه نخواهد بود. فیلم هم بسیار جدی است، هم بازی‌های فوق‌العاده‌ای دارد. علاوه بر تمام این مسائل، نویسندگی و کارگردانی فیلم نیز بسیار عالی  است.

صحبت‌های ایزنبرگ، بیش از پیش طرفداران را برای دیدن این فیلم هیجان‌زده کرده است و مطمئناً طرفداران سری فیلم‌های ابرقهرمانی کمپانی دی‌سی‌ به سختی می‌توانند تا ۲۵ مارس ۲۰۱۶ (۶ فروردین ۱۳۹۵)، تاریخ اکران بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت، صبر کنند.

منبع: Comic Book Movie


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده