نویسنده: سعید نیکبخت
// پنجشنبه, ۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۵۸

مارک والبرگ: فیلم Six Billion Dollar Man شبیه یک فیلم فرابشری است

مارک والبرگ، بازیگر فیلم‌هایی همچون Pain And Gain و The Gambler، اخیرا اعلام کرده روند ساخت فیلم Six Billion Dollar Man به خوبی پیش می‌رود. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.
والبرگ اخیرا در فیلم The Gambler ایفای نقش کرده است، اما طی مصاحبه‌ی جدیدی که با وی انجام شده والبرگ در رابطه با روند ساخت فیلم Six Billion Dollar Man توضیحات جالبی را ارائه کرده:
Six Billion Dollar Man مثل یک فیلم فرابشری است، اما من مجبور نیستم در آن شنل بپوشم. هاوارد گوردون در حال نوشتن فیلمنامه است و ما هم دوست داریم فیلم را وارد مرحله‌ی تولید کنیم. برای ساخت فیلم اید‌ه‌های خوبی داریم و زمان زیادی هم بر روی آن کار کرده‌ایم. بنابراین اگر فیلمنامه خوب از کار در بیاید، احتمالا بعد از فیلم Deep Water Horizon به صورت جدی پروژه‌ی تولید این فیلم را آغاز می‌کنیم.
والبرگ در رابطه با فیلم Deep Water Horizon گفته:
فیلم‌نامه‌ی Deep Water Horizon یکی از بهترین‌هایی است که در این چندسال اخیر خوانده‌ام. داستان فیلم بسیار عالی است و ساخت چنین فیلمی شجاعت کمپانی «لایِنزگِیت» را نشان می‌دهد. «جِی.سی چَندِر» با استعداد خوب خود، درحال بازنویسی فیلمنامه است و به نظرم کارهای فوق‌العاده‌ای را با شخصیت‌های فیلم انجام داده است. باوجود تمام امکانات خوبی که برای ساخت این فیلم در دست داریم، فکرکنم Deep Water Horizon فیلم بسیارخوبی خواهد شد.
فیلم The Gambler، جدیدترین فیلم والبرگ در تاریخ ۱ ژانویه (یازده دی) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. منبع: Comicbook


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده