نویسنده: نادر امرایی
// دوشنبه, ۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۵

بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت، عکس روی جلد جدیدترین شماره مجله امپایر

در حالیکه هنوز حدود ۸ ماه تا اکران فیلم جدید دی‌سی، بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت باقی مانده است، شوالیه سیاه با بازی بن افلک و مردی از جنس فولاد با بازی هنری کویل بر روی جلد جدیدترین نسخه از مجله معروف امپایر قرار گرفتند. با زومجی همراه باشید.

در جدیدترین فیلم سری ابر قهرمان‌های دی‌سی، شوالیه نیرومند سیاه شهر گاتهام به دلیل ترس از قدرت‌های خدا گونه‌ سوپرمن، در مقابل وی قرار می‌گیرد. در حین جنگ بین این دو ابرقهرمان نیز مردم عادی در حال تصمیم گیری برای این هستند که بدانند دنیا چه ابر قهرمانی نیاز دارد که دشمن جدیدی برمی‌خیزد و مردم دنیا را با یک خطر جدیدی که تا به حال نظیرش را ندیده بودند مواجه می‌کند. این خلاصه داستان فیلم بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت است.

Batman Vs. Superman: Dawn Of Justice عکس روی جلد ماه سپتامبر مجله امپایر

هنری کویل در نقش کلارک کنت/سوپرمن و بن افلک در نقش بروس وین/بتمن در این فیلم حضور دارند. همچنین گل گدوت در نقش دیانا پرینس/واندر وومن، ایمی آدامز، لورنس فیشبورن و دایان لین در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند. جسی ایزنبرگ در نقش دشمن سوپرمن، لکس لوتر، جرمی ایرونز در نقش آلفرد و هالی هانتر در یک نقش جدید نیز در فیلم حضور دارند. در این فیلم ما همچنین برای اولین بار جیسون ماموا را در نقش اکوامن خواهیم دید.

دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720pرزولوشن 480p

بتمن در مقابل سوپرمن توسط زک اسنایدر کارگردانی می‌شود. فیلمنامه فیلم توسط کریس تریو بر اساس نوشته‌ای از دیوید اس گویر نوشته شده است. تهیه کنندگان فیلم چارلز روون و دبورا اسنایدر هستند. تهیه کنندگان اجرایی فیلم هم عبارتند از بنجامین مل‌نیکر، مایکل اوسلان، وزلی کولر، دیوید اس گویر و جف جانز.

بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت برای اکران در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۱۶ (۶ فروردین ۱۳۹۵) برنامه ریزی شده است.

منبع: Comingsoon


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده