نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۱۵

اولین تریلر فیلم Gladiator 2 مبارزات گلادیاتوری را نشان می‌دهد

پارامونت پیکچرز اولین تریلر فیلم Gladiator 2 به کارگردانی ریدلی اسکات را منتشر کرده که حاوی تصاویر حماسی زیادی است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم گلادیاتور ۲ منتشر شده است. پارامونت پیکچرز امروز به وعده خود عمل کرد و اولین تریلر رسمی فیلم Gladiator 2 را منتشر کرده است که در طول آن شاهد نمایش بخش زیادی از اتفاقات این فیلم هستیم. در طول تریلر لوسیوس قرار است در نبردهای گلادیاتوری به مبارزه بپردازد و در ادامه مارکوس آکاسیوس رقیب اصلی او در این نبردهای مرگبار خواهد بود. این تریلر وعده اثری حماسی را می‌دهد و در ادامه می‌توانید این تریل را در یوتیوب تماشا کنید:

تماشا از یوتیوب

پاول مسکل در نقش لوسیوس، کانی نیلسن در نقش لوسیلا، دنزل واشنگتن در نقش ماکرینوس، جوزف کوئین در نقش امپراتور گتا، فرد هچینگر در نقش امپراتور کاراکالا، پدرو پاسکال در نقش مارکوس آکاسیوس، جایمن هانسو، می قلماوی، درک جاکوبی، لیور راز، پیتر منسا، مت لوکاس، تیم مک‌اینرنی و الکساندر کریم از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Gladiator 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. در ادامه می‌توانید شاهد پوسترهای شخصیت‌های فیلم گلادیاتور ۲ باشید:

پوسترهای شخصیت‌های فیلم Gladiator 2

ریدلی اسکات برای کارگردانی فیلم Gladiator 2 بازگشته است و وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم گلادیاتور ۲ بر عهده دیوید اسکارپا بوده که پیش از این با اسکات در فیلم All The Money In the World و فیلم Napoleon همکاری کرده است. فیلم Gladiator در سال ۲۰۰۰ روی پرده‌های سینما رفت و بیش از ۴۶۰ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد. فیلم گلادیاتور همچنین توانست نامزد دریافت ۱۱ جایزه اسکار شود و ۵ جایزه از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول مرد برای راسل کرو دریافت کند.

فیلم Gladiator 2 در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۴ (۲ آذر ۱۴۰۳)‌ روی پرده‌های سینما خواهد رفت. گفته می‌شود که فیلم گلادیاتور ۲ قرار است داستان لوسیوس، پسر لوسیلا با بازی کانی نیلسن و خواهرزاده کومودوس با بازی واکین فینیکس را دنبال کند. لوسیوس در پایان فیلم Gladiator بسیار تحت تاثیر ماکسیموس با بازی راسل کرو قرار گرفته بود که او و مادرش را نجات داد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده