نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۴۲

انیمیشن Despicable Me 4 شروع بسیار خوبی در گیشه داشته است

انیمیشن Despicable Me 4 توانست شروع بسیار موفقی در گیشه جهانی داشته باشد و انیمیشن Inside Out 2 را شکست دهد.

انیمیشن من نفرت‌ انگیز ۴ سرانجام از چهارشنبه هفته گذشته روی پرده‌های سینما رفت و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این انیمیشن شروع درخشانی در گیشه جهانی داشته است. انیمیشن Despicable Me 4 در ۳ روز پایان هفته اولین اکرانش توانست ۷۵ میلیون دلار فروش کند و با احتساب اکران از روز چهارشنبه، این انیمیشن بیش از ۱۲۲.۶ میلیون دلار در ۵ روز اول اکران خود در آمریکای شمالی فروش کرده است تا سرانجام به ادامه صدرنشینی انیمیشن Inside Out 2 در گیشه خاتمه دهد که همچنان فروش بسیار خوب آن ادامه دارد.

انیمیشن من نفرت انگیز ۴ همچنین بیش از ۱۰۸.۳ میلیون دلار در گیشه بین‌المللی فروش کرده است و در مجموع این انیمیشن موفق شد بیش از ۲۳۰.۹ میلیون دلار در گیشه جهانی در اولین هفته اکرانش فروش کند. انیمیشن Despicable Me 4 تاکنون نقدهای متوسط و ضعیفی را از سوی منتقدان دریافت کرده است، اما تماشاگران سینمااسکور A را به این انیمیشن داده‌اند که می‌تواند خبر خوبی برای حفظ و ادامه فروش این انیمیشن در روزهای آینده باشد.

شروع دردسرهای گرو در انیمیشن Despicable Me 4

استیو کارل در نقش گرو، کریستن ویگ، پی‌یر کافین، میراندا کازگرو، دانا گیر، مدیسون پولان، استیو کوگان، ویل فرل، سوفیا ورگارا، جوئی کینگ، استیون کلبر و کلوئی فاینمن از جمله صداپیشگان انیمیشن Despicable Me 4 هستند. کریس رناد، کارگردان دو قسمت اول انیمیشن من نفرت انگیز و کارگردان هر دو قسمت انیمیشن The Secret Life of Pets، وظیفه کارگردانی قسمت چهارم انیمیشن Despicable Me را به‌همراه پاتریک دلاج بر عهده دارد.

مایک وایت، نویسنده آثاری چون فیلم School of Rock، فیلم The One and Only Ivan، فیلم Pitch Perfect 3، انیمیشن The Emoji Movie و سریال The White Lotus، وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن Despicable Me 4 را بر عهده داشته است. مجموعه انیمیشن Despicable Me از سال ۲۰۱۰ آغاز به‌کار کرد و تاکنون سه قسمت انیمیشن من نفرت‌انگیز و دو قسمت انیمیشن Minions براساس این مجموعه تولید و اکران شده است و این ۵ انیمیشن بیش از ۴.۶ میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش کرده‌اند.


منبع Gamereactor
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده