نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۰

کلیپ انیمیشن من نفرت انگیز ۴؛ داوری جانبدارانه مینیون ها

کلیپ جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 پخش شد که نشستن مینیون‌ها روی صندلی داوری مسابقه تنیس را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که رسانه فاندانگو کلیپ جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 (من نفرت‌انگیز ۴) را به اشتراک گذاشته است. این ویدیو اظطراب گرو هنگام شرکت در مسابقه تنیس را نشان می‌دهد، اما با نشستن مینیون‌ها روی صندلی داوری ورق برمی‌گردد؛ زیرا آن‌ها با قضاوت جانبدارانه تلاش می‌کنند تا بازی را به‌نفع گرو به پایان ببرند. انیمیشن من نفرت‌انگیز ۴ امروز مورخ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ (۳ جولای ۲۰۲۴) روی پرده سینما می‌رود.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان انیمیشن Despicable Me 4 می‌خوانیم: «گرو، ابرشرور سابق و مأمور فعلی لیگ ضدشرور، پس از هفت سال برای یک خرابکاری هیجان‌انگیز با مینیون‌ها باز خواهد گشت. این انیمیشن فصل جدیدی از زندگی گرو و لوسی را نشان می‌دهد که پذیرای عضو جدیدی در خانواده با نام گرو جونیور می‌شوند؛ کسی که قصد عذاب پدرش را دارد. گرو پس از مواجهه با دشمنان جدیدی با نام ماکسیم له مال و والنتینا مجبور می‌شود که به‌همراه خانواده فرار کند.»

کریس رناد و پاتریک دلاژ سکان هدایت Despicable Me 4 را در دست داشتند و مایک وایت و کن داوریو فیلم‌نامه آن را قلم زدند. استیو کرل در نقش گرو، میرندا کازگرو در نقش مارگو، کریستن ویگ در نقش لوسی، دانا گایر در نقش ادیت، مدیسون پولان در نقش اگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس، پی‌یر کافین در نقش مینیون‌ها، سوفیا ورگارا، ویل فرل، جوئی کینگ، استیون کلبر و کلوئه فاینمن ازجمله صداپیشه‌های انیمیشن من نفرت‌انگیز ۴ به‌شمار می‌آیند.


منبع Fandango
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده