نویسنده: مهدی اسدی
// چهار شنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۰

اولین تریلر ریبوت جدید فیلم Hellboy منتشر شد

اولین تریلر فیلم Hellboy: The Crooked Man، نگاهی به ریبوت جدید هلبوی با بازی جک کسی از این مجموعه‌ی کامیک بوکی دارد.

شرکت Ketchup Entertainment اولین تریلر فیلم Hellboy: The Crooked Man با بازی جک کسی به عنوان شخصیت هلبوی را به نمایش گذاشت. در این ویدیو لحظات متعددی از نقش آفرینی او را به عنوان این شخصیت کامیک بوکی مشاهده می‌کنیم. در ادامه می‌توانید به این ویدیو نگاهی داشته باشید:

دانلود از آپارات

اتفاقات فیلم Hellboy: The Crooked Man در دهه ۵۰ میلادی جریان دارد که در این فیلم، پسر جهنمی یک مامور تازه‌کار سازمان BPRD را در روستایی آپالاشیا می‌بیند و در همان مکان یک جامعه کوچک را کشف می‌کند که توسط جادوگران تسخیر شده است. رهبری این گروه، برعهده یک شیطان محلی به نام Crooked Man است که گذشته خطرناکی با پسر جهنمی دارد. این فیلم قرار است دنیای هلبوی و یکی از محبوب‌ترین کمیک‌های آن را گسترش دهد.

جک کسی، بازیگر فیلم Deadpool 2 قرار است نقش هلبوی را در فیلم Hellboy: The Crooked Man بازی کند. جک کسی همچنین سابقه بازی در فیلم Baywatch، فیلم Twelve Strong، فیلم Death Wish، فیلم The Outpost و فیلم Without Remorse را دارد.

برایان تیلور، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Crank، فیلن Crank: High Voltage، فیلم Gamer، فیلم Ghost Rider: Spirit of Vengeance و ۹ قسمت از سریال Happy وظیفه کارگردانی فیلم Hellboy: The Crooked Man را بر عهده گرفته است. ریبوت جدید فیلم Hellboy قرار است با درجه سنی بزرگسال تولید شود که دومین ریبوت براساس این شخصیت و مجموعه به حساب می‌آید.

پیش از این ریبوت فیلم Hellboy در سال ۲۰۱۹ اکران شده بود که دیوید هاربر نقش پسر جهنمی را در این فیلم بازی کرد، اما این فیلم با شکست تجاری مواجه شد و در جلب نظر منتقدین و تماشاگران نیز ناموفق بود. پیش از آن نیز فیلم Hellboy در سال ۲۰۰۴ و فیلم Hellboy II: The Golden Army در سال ۲۰۰۸ روی پرده‌های سینما رفته بودند که کارگردانی هر دو فیلم بر عهده گیرمو دل تورو بوده که ران پرلمن در هر دو فیلم نقش پسر جهنمی را بازی کرده است.

در پایان نظرات خود را در اینباره با زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.


منبع comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده