نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۲ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۳۹

تاریخ انتشار نسخه با کیفیت فیلم A Quiet Place: Day One مشخص شد

آمازون پرایم به اشتباه تاریخ پخش نسخه دیجیتالی و با کیفیت فیلم A Quiet Place: Day One را زودتر از انتظار اعلام کرده است.

فیلم A Quiet Place: Day One سرانجام پس از دریافت نقدهای مثبت در روز جمعه هفته گذشته روی پرده‌های سینما رفت و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نسخه با کیفیت قسمت جدید فیلم A Quiet Place چه زمانی منتشر خواهد شد؟ آمازون پرایم با انتشار یک ویدیو که البته در ادامه آن را پاک کرد، فاش کرد که نسخه دیجیتالی فیلم A Quiet Place: Day One در تایخ ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۴ (۹ مرداد ۱۴۰۳) روی پلتفرم‌های دیجیتالی منتشر خواهد شد.

فیلم A Quiet Place: Day One در اولین هفته اکران خود توانست ۹۷.۷ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند که این فروش شامل بیش از ۵۲.۲ میلیون دلار در گیشه آمریکای شمالی و ۴۵.۵ میلیون دلار در گیشه بین‌المللی می‌شود که بهترین شروع را در بین فیلم‌های دنیای یک مکان ساکت به‌ خود اختصاص داده است. بااین‌حال فاصله کم عرضه نسخه دیجیتالی فیلم یک مکان ساکت: روز اول با زمان اکران می‌تواند باعث تعجب گروهی شود و باید دید پارامونت در ادامه این تاریخ را عوض می‌کند یا می‌توانیم شاهد پخش نسخه با کیفیت آن در ماه آینده باشیم.

لوپیتا نیونگو به‌همراه گربه‌اش درکنار جوزف کوئین در مترو نیویورک در فیلم A Quiet Place: Day One

فیلم A Quiet Place: Day One قرار است یک داستان پیش درآمد در مورد حمله فضایی‌ها به زمین را دنبال کند و تمرکز آن روی روز اول حمله این موجودات به زمین است. اتفاقات فیلم از شهر نیویورک آغاز می‌شود و تمرکز آن روی و شخصیت سم و اریک خواهد بود. فیلم A Quiet Place در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت و موفق شد بیش از ۳۴۱ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند. سپس فیلم A Quiet Place Part 2 در سال ۲۰۲۱ روی پرده‌های سینما رفت و به فروش ۲۹۷.۴ میلیون دلار در گیشه جهانی دست پیدا کرد.

مایکل سارنوسکی، کارگردان فیلم Pig وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم A Quiet Place: Day One براساس ایده‌ و داستانی از جان کرازینسکی را بر عهده داشته است. لوپیتا نیونگو، جوزف کوئین، جایمن هانسو، الکس وولف و دنی اوهر از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم A Quiet Place: Day One حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین فیلم A Quiet Place 3 در دست ساخت است که این فیلم ترسناک احتمالا در سال ۲۰۲۵ اکران خواهد شد.


منبع whentostream
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده