نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۶ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۰۸

کلیپ انیمیشن من نفرت انگیز ۴؛ تغییر هویت خانواده گرو

کلیپ جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 پخش شد که تغییر هویت خانواده گرو برای فرار از دشمنان را نشان می‌دهد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که کلیپ جدیدی از انیمیشن Despicable Me 4 (من نفرت‌انگیز ۴) به اشتراک گذاشته شده است. این ویدیو خانواده گرو را نشان می‌دهد که هویت خود را برای فرار از دشمنان تغییر می‌دهند. مینیون‌ها نیز در بحبوحه ابراز نارضایتی دختران گرو از نام‌های جدید بیکار نمی‌نشینند و به شیطنت‌های خود ادامه می‌دهند. انیمیشن من نفرت‌انگیز ۴ در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ (۳ جولای ۲۰۲۴) روی پرده سینما خواهد رفت.

دانلود ویدیو از آپارات

کریس رناد و پاتریک دلاژ سکان هدایت Despicable Me 4 را در دست دارند و مایک وایت و کن داوریو فیلم‌نامه آن را قلم زدند. استیو کرل در نقش گرو، میرندا کازگرو در نقش مارگو، کریستن ویگ در نقش لوسی، دانا گایر در نقش ادیت، مدیسون پولان در نقش اگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس و پی‌یر کافین در نقش مینیون‌ها از صداپیشه‌های قبلی انیمیشن هستند که به تازه‌واردهایی نظیر سوفیا ورگارا، ویل فرل، جوئی کینگ، استیون کلبر و کلوئه فاینمن می‌پیوندند.

در خلاصه داستان انیمیشن Despicable Me 4 می‌خوانیم: «گرو، ابرشرور سابق و مأمور فعلی لیگ ضدشرور، پس از هفت سال برای یک خرابکاری هیجان‌انگیز با مینیون‌ها باز خواهد گشت. این انیمیشن فصل جدیدی از زندگی گرو و لوسی را نشان می‌دهد که پذیرای عضو جدیدی در خانواده با نام گرو جونیور می‌شوند؛ کسی که قصد عذاب پدرش را دارد. گرو پس از مواجهه با دشمنان جدیدی با نام ماکسیم له مال و والنتینا مجبور می‌شود که به‌همراه خانواده فرار کند.»


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده