نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۵ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۰۲

تریلر جدید فیلم A Quiet Place: Day One تلاش برای نجات گربه را نشان می‌دهد

پارامونت پیکچرز تریلر جدید و نهایی فیلم A Quiet Place: Day One را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی است.

به‌تازگی فیلم A Quiet Place: Day One برای گروهی از منتقدان نمایش داده شده و با واکنش مثبت آن‌ها مواجه شده است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر تازه‌ای از قسمت جدید فیلم A Quiet Place منتشر شده است. پارامونت پیکچرز تریلر جدید و نهایی فیلم A Quiet Place: Day One را امروز به اشتراک گذاشته است که در طول تریلر نه‌تنها شاهد تصاویر جدیدی از اتفاقات فیلم هستیم، بلکه بخشی از نظر منتقدان هم نمایش داده می‌شود و تریلر فضای پر تنشی را نشان می‌دهد که در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم A Quiet Place: Day One قرار است یک داستان پیش درآمد در مورد حمله فضایی‌ها به زمین را دنبال کند و تمرکز آن روی روز اول حمله این موجودات به زمین است. اتفاقات فیلم از شهر نیویورک آغاز می‌شود و تمرکز آن روی و شخصیت سم و اریک خواهد بود. فیلم A Quiet Place در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت و موفق شد بیش از ۳۴۱ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند. سپس فیلم A Quiet Place Part 2 در سال ۲۰۲۱ روی پرده‌های سینما رفت و به فروش ۲۹۷.۴ میلیون دلار در گیشه جهانی دست پیدا کرد.

مایکل سارنوسکی، کارگردان فیلم Pig وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم A Quiet Place: Day One براساس ایده‌ و داستانی از جان کرازینسکی را بر عهده دارد که اتفاقات آن قرار است در همان دنیای فیلم اصلی با حضور شخصیت‌ها و مکان‌های متفاوت جریان داشته باشد. لوپیتا نیونگو، جوزف کوئین، جایمن هانسو، الکس وولف و دنی اوهر از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم A Quiet Place: Day One حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم A Quiet Place: Day One قرار است در تاریخ ۲۸ ژوئن (۸ تیر) که جمعه این هفته می‌شود، روی پرده‌های سینما برود. همچنین فیلم A Quiet Place 3 در دست ساخت است که این فیلم ترسناک احتمالا در سال ۲۰۲۵ اکران خواهد شد.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده