نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۳۳

تاریخ پخش فصل دوم انیمه Blue Lock اعلام شد

استودیو هشت بیت با انتشار یک تریلر کوتاه و اطلاعات بیشتر تاریخ پخش فصل دوم انیمه Blue Lock را تایید و اعلام کرد.

طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون، تاریخ شروع پخش فصل جدید انیمه بلو لاک مشخص شده است. استودیو هشت بیت اعلام کرد که پخش فصل دوم انیمه Blue Lock از تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۲۴ (۱۴ مهر ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد. فصل دوم انیمه بلو لاک قرار است دارای ۱۴ قسمت باشد که توسط استودیو 8bit ساخته می‌شود. همچنین حضور ساتوشی هینو برای صداپیشگی الیور آیکو و آکیشیا واکایاما برای صداپیشگی شوتو سندو در فصل دوم انیمه Blue Lock تایید و اعلام شده است. در ادامه می‌توانید تریلر تاریخ پخش فصل دوم انیمه بلو لاک را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین فصل دوم انیمه بلو لاک قرار است در دو بخش پخش شود. انیمه Blue Lock اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر مونه‌یوکی کانشیرو است که اولین جلد در سال ۲۰۱۸ پخش شد و تاکنون ۲۷ جلد از این مانگا نوشته و پخش شده است و داستان مانگا همچنان ادامه دارد. تاتسوکی واتانابه و شونسکه ایشیکاوا وظیفه کارگردانی و تاکو کیشیموتو وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمه بلو لاک را بر عهده دارند.

همچنین انیمه Blue Lock: Episode Nagi براساس مانگایی سه جلدی به همین نام تولید شده است که یک داستان پیش درآمد برای انیمه و مانگا محسوب می‌شود. فصل اول انیمه Blue Lock در ۲۴ قسمت تولید شده است که در بین سال‌های ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۳ پخش شد. در هر حال تاریخ نسخه خانگی انیمه بلو لاک هنوز مشخص و اعلام نشده است. یوییچی ناکامورا، ماکوتو فوروکاوا، کنگو کاوانیشی، تاکویا اگوچی، هیرو شیمونو، شینچیرو کامیو، اجی میکامی و کاکرو هاتانو دیگر صداپیشگان فصل دوم انیمه Blue Lock هستند.


منبع Animecorner
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده