نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۳۳

جنیفر لارنس با فیلم جنایی The Wives بازمی‌گردد

جنیفر لارنس در فیلم جنایی رازآلود جدیدی با نام The Wives بازی خواهد کرد که توسط شرکت‌های اپل و ای۲۴ تولید می‌شود.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که اپل امتیاز پخش فیلم جنایی رازآلود The Wives (همسران) را در رقابتی تنگاتگ با سایر شرکت‌ها به‌دست آورده است. جنیفر لارنس، بازیگر فیلم Silver Linings Playbook (دفترچه امیدبخش) نه‌تنها نقش اصلی این فیلم را بازی می‌کند، بلکه قراردادی را برای تهیه‌کنندگی پروژه امضا کرده است.

فیلم The Wives همکاری دیگری را برای جنیفر لارنس و شرکت‌های Apple و A24 رقم می‌زند که در تولید فیلم درام روان‌شناختی Causeway (گذرگاه) به کارگردانی لیلا نوگباور مشارکت داشتند. سال گذشته این بازیگر برنده جایزه اسکار در فیلم کمدی No Hard Feelings (به دل نگیر) نیز بازی کرد که با درجه سنی بزرگسال روی پرده نقره‌ای سینما رفت.

اطلاعات بیشتری از داستان و کاراکترهای فیلم The Wives در دست نیست، اما رسانه ددلاین گزارش داد که مجموعه تلویزیونی The Real Housewives (زنان خانه‌دار حقیقی) منبع الهام مایکل برسلی و پاتریک فولی برای نگارش فیلم‌نامه بوده است. جاستین سیاروکی، جرمی او. هریس و جاش گادفری نیز به‌عنوان تهیه‌کننده فیلم فعالیت می‌کنند.

درحال‌حاضر جنیفر لارنس برای شروع تولید فیلم Die, My Love (مرگ، عشق من) آماده می‌شود که براساس رمان لین رمزی ساخته خواهد شد. علاوه‌براین ظاهرا مارتین اسکورسیزی قصد تولید فیلم بیوگرافی فرانک سیناترا با نقش‌آفرینی لئوناردو دی‌کاپریو و جنیفر لارنس را دارد. این فیلم می‌تواند اولین همکاری جنیفر لارنس و اسکورسیزی را رقم بزند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده