نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۳ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۳۵

تصاویر فصل چهارم ویچر؛ رویارویی با رجیس خون‌آشام

تصاویر پشت صحنه فصل چهارم سریال The Witcher ظاهر رجیس با نقش‌آفرینی لارنس فیشبرن را نشان می‌دهند.

تولید فصل چهارم سریال The Witcher (ویچر) ادامه دارد و اکنون در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که تصاویر جدیدی از محل فیلم‌برداری این نمایش به بیرون درز کرده است. این تصاویر لارنس فیشبرن را در قامت رجیس، جراح-آرایشگری جهان‌دیده با گذشته‌ای مرموز نشان می‌دهند که یکی از متحدان شکارچی هیولا است. این خون‌آشام قدرتمند اولین‌بار در رمان Baptism of Fire (غسل تعمید آتش)، پنجمین کتاب مجموعه ویچر معرفی شد.

ظاهر رجیس در فصل چهارم سریال The Witcher

رجیس در فصل چهارم سریال The Witcher

لورن اشمیت هیسریچ به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و شورانر سریال The Witcher فعالیت دارد. تومک باگینسکی و جارک ساگو از شرکت پلاتج ایمیج، جیسون براون و شان دنیل از شرکت Sean Daniel نیز از دیگر تهیه‌کننده‌های اجرایی سریال هستند. لیام همسورث پس از فصل سوم به‌جای هنری کویل ردای گرالت از ریویا را برتن می‌کند. فریا آلن در نقش سیری، آنیا چالاترا در نقش یِنیفر و جوئی بیتی در نقش جسکیر از دیگر بازیگرهای این نمایش به‌شمار می‌آیند.

کتاب‌های The Witcher نوشته‌ آندری ساپکوفسکی داستانی حماسی از سرنوشت را روایت می‌کند. در این مجموعه یک شکارچی هیولای تنها با نام گرالت از ریویا تلاش دارد تا جایگاه خود را در دنیایی پیدا کند که مردم اغلب شرارت بیشتری را نسبت به حیوانات از خود نشان می‌دهند، اما وقتی دست تقدیر گرالت را به‌سوی جادوگری قدرتمند و یک شاهدخت جوان با رازی خطرناک سوق می‌دهد، این سه باید با هم راه خود را در قاره‌ای به‌شدت بی‌ثبات پیدا کنند.


منبع ComicBook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده