نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۵۴

تاریخ اکران فیلم Megalopolis فرانسیس فورد کوپولا اعلام شد

لاینزگیت حقوق پخش فیلم Megalopolis به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا را خریداری و تاریخ اکران این فیلم را اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم مگالوپلیس سرانجام مشخص شده است. لاینزگیت سرانجام حق پخش و اکران فیلم Megalopolis به کارگردانی فرانسیس فورد کوپولا در آمریکا را به‌دست آورد و اعلام کرد که این فیلم در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۴ (۶ مهر ۱۴۰۳) اکران خواهد شد. در حال حاضر مشخص نیست که لاینزگیت در تبلیغات فیلم هم نقشی خواهد داشت و هزینه خواهد کرد یا تنها حق پخش فیلم را خریداری کرده است. فیلم مگالوپلیس پیش از این با نقدهای متفاوتی در جشنواره فیلم کن مواجه شده بود.

فرانسیس فورد کوپولا، کارگردان سه‌گانه پدرخوانده، فیلم The Conversation، فیلم Apocalypse Now، فیلم Rumble Fish، فیلم The Cotton Club، فیلم Peggy Sue Got Married، فیلم Tucker: The Man and His Dream، فیلم Bram Stoker's Dracula و فیلم The Rainmaker وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Megalopolis را بر عهده داشته است. فیلم مگالوپلیس با بودجه ۱۲۰ میلیون دلاری تولید شده است.

آدام درایور، فارست ویتاکر، ناتالی امانوئل، جان ویت، لارنس فیشبرن، آبری پلازا، جیانکارلو اسپوزیتو، جیسون شوارتزمن، شایا لباف، تالیا شایر، گریس فاندروال، کاترین هانتر، جیمز رمار، کلوئی فاینمن، مادلین گاردلا، ایزابل کاسمن، دی بی سویینی، بیلی ایوز و داستین هافمن از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Megalopolis حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم مگالوپلیس داستان وفاداری یک زن در نیویورک را دنبال می‌کند که بین پدرش که دیدگاهی کلاسیک نسبت به جامعه دارد و معشوقه‌اش که پیشروتر و آماده‌تر برای آینده است، تقسیم شده است.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده