نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۸:۰۷

تاریخ انتشار نسخه با کیفیت فیلم IF اعلام شد

پارامونت تاریخ انتشار نسخه با کیفیت فیلم IF با بازی رایان رینولدز و به کارگردانی جان کرازینسکی را تایید و اعلام کرد.

از ماه گذشته اکران فیلم دوست خیالی پس از دریافت نقدهای متوسط و مثبت آغاز شد و حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان انتشار نسخه با کیفیت این فیلم کمدی خانوادگی مشخص و اعلام شده است. پارامونت اعلام کرد که نسخه دیجیتالی فیلم IF در تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۹ خرداد) منتشر خواهد شد که فردا سه‌شنبه طرفداران فیلم می‌توانند منتظر نسخه با کیفیت این فیلم کمدی باشند. فیلم IF تاکنون بیش از ۱۷۳.۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است که این فروش شامل بیش از ۱۰۰.۹ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۷۲.۶ میلیون دلار در گیشه جهانی می‌شود.

رایان رینولدز، جان کرازینسکی، کایلی فلمینگ، استیو کارل، فیبی والر بریج، فیونا شاو، آلن کیم، بابی موینیهان، مت دیمون، امیلی بلانت، جرج کلونی، جان استوارت، سم راکول، مایا رودولف، سباستین مانسیکالو، کریستوفر ملونی، آکوافینا، ریچارد جنکینز، بلیک لایولی، متیو رایس، وینس وان، کیگان-مایکل کی، ایمی شومر و لوئیس گوست جونیور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم IF حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه‌بر بازی، کرازینسکی وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم IF را نیز بر عهده دارد.

جان کرازینسکی پیش از این هر دو قسمت فیلم A Quiet Place را کارگردانی کرده بود و در سومین تجربه کارگردانی خود به سراغ یک فیلم کمدی فانتزی رفته است. فیلم IF داستان یک دختری جوان با بازی کایلی فلمینگ را دنبال می‌کند که می‌داند در حال پشت سر گذاشتن یک تجربه پر دردسر است و پس از آن شروع به مشاهده دوستان خیالی همه افراد می‌کند که پس از بزرگ شدن دوستان واقعی خود رها شده‌اند. این فیلم می‌خواهد نشان دهد که این دختر با این قدرت چه کاری می‌تواند انجام دهد.


منبع Forbes
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده