نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۰

ربکا فرگوسن احتمالا در فیلم پیکی بلایندرز بازی می‌کند

ربکا فرگوسن، بازیگر فیلم‌های تل‌ماسه و ماموریت غیرممکن احتمالا در فیلم Peaky Blinders به کارگردانی تام هارپر بازی می‌کند.

نتفلیکس اخیرا به تولید فیلم Peaky Blinders (پیکی بلایندرز) چراغ سبز نشان داد. تام هارپر، کارگردان فیلم Heart of Stone (هارت استون) سکان هدایت این فیلم را در دست دارد و کیلین مورفی، بازیگر برنده جایزه اسکار، دوباره برای ایفای نقش تامی شلبی بازمی‌گردد. اکنون در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که ربکا فرگوسن، بازیگر فیلم‌های Mission: Impossible (مأموریت غیرممکن) احتمالا در فیلم پیکی بلایندرز بازی می‌کند.

نتفلیکس هنوز بازیگرهای فیلم Peaky Blinders را معرفی نکرده است، اما فیلم‌برداری این پروژه در اواخر سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد. با اینکه جزئیات داستان فیلم پیکی بلایندرز مخفی نگه داشته می‌شود، ظاهرا این فیلم در طول جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت. کارین منداباک، استیون نایت، کیلین مورفی و گای هیلی به‌عنوان تهیه‌کننده و تام هارپر، دیوید کاس، جیمی گلیزبروک، اندرو وارن و دیوید میسون به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی پروژه فعالیت می‌کنند.

 استیون نایت، خالق سریال پیکی بلایندرز، فیلم‌نامه این فیلم را به رشته تحریر درآورده است. هنوز معلوم نیست که این فیلم چه زمانی به نمایش در خواهد آمد. سریال پیکی بلایندرز در طول ۶ فصل از ماه سپتامبر ۲۰۱۳ تا ماه آوریل ۲۰۲۲ تقدیم طرفدارها شد. این سریال درام جنایی در خیابان‌های بی‌قانون بیرمنگام جریان دارد و تحول تدریجی توماس شلبی با بازی کیلین مورفی از یک جنایتکار خیابانی به تاجری موجه و عضو پارلمان را به نمایش در می‌آورد.


منبع TheInSneider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده