نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۳۳

تاریخ پخش فصل دوم انیمه NieR Automata مشخص شد

استودیو A-1 Pictures سرانجام تاریخ شروع پخش فصل دوم انیمه NieR Automata را تایید و اعلام کرد.

آذر سال گذشته بود که سازندگان انیمه Nier: Automata تایید کردند که مراحل تولید بخش دوم این انیمه رسما آغاز شده است. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان بازگشت این انیمه سریالی مشخص شده است. استودیو A-1 Pictures اعلام کرد که پخش بخش یا فصل دوم انیمه NieR Automata از تاریخ ۵ ژوئیه ۲۰۲۴ (۱۵ تیر ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد. اطلاعات زیادی در دسترس نیست و تنها در تریلر جدید این انیمه آهنگ افتتاحیه جدید آن با نام Black Box اثر لیزا معرفی شده است که در ادامه می‌توانید این تریلر را ازطریق یوتیوب تماشا کنید:

تماشا از یوتیوب

یوئی ایشیکاوا در نقش 2B، ناتسوکی هانا در نقش 9S، هیروکی یاتسوموتو در نقش Pod 042، کاورو آکیاما در نقش Pod 153، آتسومی تانیزاکی در نقش لیلی، آیاکا سوا در نقش A2، تاتسوهیسا سوزوکی در نقش ایو، دایسکو نامیکاوا در نقش آدام و آئویی یوکی در نقش پاسکال از صداپیشه‌های انیمه NieR: Automata Ver1.1a به‌حساب می‌آیند. انیمه NieR Automata براساس یک بازی اکشن نقش‌آفرینی محبوب استودیوی پلاتینیوم‌گیمز ساخته شده است.

انیمه NieR Automata داستان شخصیتی با نام 2B، یک ربات انسان نمای مبارز را دنبال می‌کند که به‌همراه 9S ماموریتی برای تحقیقات روی زمین و کمک به نیروهای مقاومت از سازمان YoRHa دریافت می‌کنند. ریوجی ماسویاما، کارگردان انیمه After the Rain وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه‌، تهیه‌ی استوری‌برد و کارگردانی انیمه Nier: Automata Ver1.1a را بر عهده داشته است و تارو یوکو، کارگردان و خالق مجموعه بازی Nier به ماسویاما در نوشتن فیلمنامه و ساخت این انیمه کمک کرده است.


منبع Animecorner
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده