نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۳۴

انیمه Spy x Family با انتشار یک پوستر بامزه برای فصل سوم تمدید شد

استودیو ویت با انتشار یک پوستر به شکل رسمی ساخت فصل سوم انیمه Spy × Family را تایید و اعلام کرد.

فصل دوم انیمه جاسوس × خانواده سال گذشته پخش شد، اما در آن زمان اطلاعاتی از ادامه ساخت آن منتشر نشد. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این انیمه محبوب برای یک فصل دیگر باز خواهد گشت. استودیو ویت با انتشار یک پوستر اعلام کرد که فصل سوم انیمه Spy × Family در دست ساخت است، اما اطلاعات بیشتری مثل تعداد قسمت‌ها یا زمان پخش آن را اعلام نکرده است. این پوستر بامزه توسط یونی یوشیدا طراحی شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

پوستر معرفی فصل سوم انیمه Spy × Family

فصل اول انیمه Spy × Family در ۲۵ قسمت تولید شده بود که بخش اول در ۱۲ قسمت تولید و پخش شد و بخش دوم دارای ۱۳ قسمت بوده است. انیمه جاسوس x خانواده با همکاری ویت استودیو و CloverWorks تولید می‌شود. کازوهیرو فوروهاشی، کارگردان انیمه Dororo و انیمه Mobile Suit Gundam Unicorn وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمه Spy × Family را بر عهده دارد. انیمه جاسوس x خانواده اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر تاتسویا اندو است که پخش آن از سال ۲۰۱۹ آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

تا به امروز ۱۰ قسمت از مانگا Spy × Family نوشته و منتشر شده است. انیمه Spy × Family داستان مامور مخفی به‌نام لوید فورجر با لقب مامور گرگ و میش را دنبال می‌کند که یک عملیات خطرناک در کشور دشمن برای جلوگیری از یک جنگ بزرگ دریافت می‌کند که در آن باید با تشکیل یک خانواده خیالی به یک مدرسه نفوذ کند تا بتواند با فرد مدنظر سازمان ارتباط برقرار کند. همسر خانواده به‌نام یور فورجر یک آدمکش حرفه‌ای و دختر خانواده به‌نام آنیا فورجر دارای قدرت‌های تلپاتی است.

همچنین انیمه Spy x Family Code: White، قسمت سینمایی انیمه جاسوس x خانواده در تعطیلات سال گذشته روی پرده‌های سینما رفت که قسمت سینمایی انیمه Spy × Family بیش از ۵۹.۶ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرده‌ است. هنوز زمان پخش نسخه خانگی انیمه Spy x Family Code: White اعلام نشده است.


منبع Animecorner
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده