نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۳۱

تریلر فیلم Deadpool and Wolverine از حضور غیر منتظره یک متغیر ددپول خبر می‌دهد

تریلر جدیدی از فیلم Deadpool and Wolverine منتشر شده است که ظاهرا حضور یک متغیر دیگر ددپول را در فیلم تایید می‌کند.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فیلم ددپول و ولورین منتشر شده است. مارول امروز به مناسبت روز بهترین دوست تریلر جدید و یک دقیقه‌ای از فیلم Deadpool and Wolverine را منتشر کرده است که در آن شاهد تصاویر جدیدی از اتفاقات این فیلم موردانتظار از دنیای سینمایی مارول هستیم. اما در ثانیه ۲۹ تریلر گروهی از طرفداران تصور می‌کنند که شخصیت لیدی ددپول در این صحنه در حال قدم زدن است.

با اینکه ما ظاهر کامل این شخصیت را نمی‌توانیم مشاهده کنیم، اما از نحوه قدم زدن و تصویر بک‌گراند آن می‌توان این موضوع را منطقی دانست. در هر حال پیش از این حضور داگ‌پول که متغیر سگ ددپول است، تایید شده بود و حضور لیدی ددپول می‌تواند منطقی باشد. نام واقعی این شخصیت در دنیای کمیک مارول واندا ویلسون است و طبق شایعات بلیک لایولی، همسر رایان رینولدز نقش این شخصیت را بازی کرده است. در هر حال این موضوع فعلا تایید نشده است و پیش از آن می‌توانید تریلر فیلم Deadpool and Wolverine را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

رایان رینولدز در نقش ددپول، هیو جکمن در نقش لوگان ملقب به ولورین، مورنا باکارین در نقش ونسا کارلیسل، استفان کاپیچیچ در نقش کلوسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک تین‌ایج ورهد، کوتسونا شیئوری در نقش یوکیو، راب دلینی در نقش پیتر، کاران سونی در نقش دوپیندر (راننده تاکسی)، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، جنیفر گارنر در نقش الکترا، آرون استنفورد در نقش جان آلردیس ملقب به پایرو اما کورین در نقش کاساندرا نوا و متیو مک‌فادین در ایجنت پارادوکس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Deadpool and Wolverine حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Deadpool and Wolverine برای اکران در تاریخ ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) برنامه‌ریزی شده است. شان لوی، کارگردان فیلم Free Guy و فیلم The Adam Project، وظیفه کارگردانی فیلم Deadpool and Wolverine را بر عهده دارد. رت ریس و پال ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو قسمت اول فیلم Deadpool را نوشته بودند، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم ددپول و ولورین را به‌همراه زب ولز، رینولدز و لوی بر عهده داشته‌اند.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده