نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۲۱

تاریخ شروع پخش انیمه Suicide Squad با انتشار یک تریلر اعلام شد

بخش ژاپنی برادران وارنر و ویت استودیو با انتشار یک تریلر تاریخ شروع پخش انیمه Suicide Squad Isekai را تایید و اعلام کردند.

بخش ژاپنی برادران وارنر در همکاری با ویت استودیو در حال تولید انیمه‌ سریالی براساس کمیک جوخه انتحاری است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش این انیمه مشخص و اعلام شده است. بخش ژاپنی برادران وارنر با انتشار یک تریلر اعلام کرد که پخش انیمه Suicide Squad Isekai از تاریخ ۵ ژوئیه ۲۰۲۴ (۱۵ تیر ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد. همچنین در تریلر جدید انیمه Suicide Squad که آن را می‌توانید از یوتیوب تماشا کنید، مشخص شد که آهنگ Go-Getters از Mori Calliope آهنگ تم پایانی انیمه خواهد بود.

جوکر و هارلی کویین سوار موتورسیکلت در انیمه Suicide Squad ISEKAI

طبق خلاصه داستان منتشر شده از انیمه Suicide Squad Isekai، در این انیمه سریالی باید منتظر شرورترین و بدترین شخصیت‌های منفی دنیای دی‌ سی باشیم که قرار است یک ماجراجویی فانتزی و عجیب را تجربه کنند. در هر حال سازندگان صرفا به یک تجربه دیوانه‌وار و جذاب و خطرناک اشاره کرده‌اند. تاپی ناگاتسوکی و ایجی اومه‌هارا وظیفه نوشتن فیلمنامه و اری اوسادا وظیفه کارگردانی انیمه Suicide Squad Isekai را بر عهده دارند.

آنا ناگاسه در نقش هارلی کویین، یوچیرو اومه‌هارا در نقش جوکر، ریگو یاماگوچی در نقش ددشات، تاکه‌هیتو کویاسو در نقش پیسمیکر، جون فوکویاما در نقش کلی‌فیس، سوبارو کیمورا در نقش کینگ شارک، تاکو یاشیرو در نقش ریک فلگ، چیکا آنزای در نقش کاتانا، کوجیرا در نقش آماندا والر، رینا اوئدا در نقش فیونه، مامیکو نوتو در نقش آلدورا و جون فوکوشیما در نقش سیسیل از جمله صداپیشگانی هستند که در انیمه Suicide Squad Isekai حضور ندارند.

ویت استودیو که برای ساخت آثاری چون سه فصل اول انیمه Attack on Titan، فصل اول انیمه Vinland Saga و انیمه Spy × Family شناخته می‌شود، وظیفه ساخت انیمه Suicide Squad Isekai را بر عهده دارد.


منبع Animecorner
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده