نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۲۸

بازیگر Hunger Games به فیلم Watch Dogs پیوست

یوبیسافت به‌تازگی بازیگر نقش اصلی فیلم Watch Dogs را انتخاب و استخدام کرده است.

اسفند گذشته بود که مشخص شد یوبیسافت در همکاری با نیو رجنسی در حال ساخت اقتباسی از بازی Watch Dogs است. حالا طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر نقش اصلی مرد فیلم واچ داگز مشخص شده است. ددلاین گزارش داد که تام بلیث، بازیگر فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes، فیلم Benediction و سریال Billy the Kid به جمع بازیگران فیلم Watch Dogs اضافه شده است. 

تام بلیث در فیلم پیش‌درآمد The Hunger Games

پیش از این حضور سوفی وایلد، بازیگر فیلم Talk to Me در فیلم واچ داگز مشخص شده بود. متیو توری، کارگردان فرانسوی و تحسین شده فیلم Hostile وظیفه کارگردانی و کریستی لبلانک، نویسنده فیلم Oxygen وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Watch Dogs را بر عهده دارند. اتفاقات این فیلم قرار است در دنیای بازی جریان داشته باشد که مجموعه بازی Watch Dogs تاکنون توسط بیش از ۵۰ میلیون گیمر تجربه شده است.

اطلاعات زیادی از فیلم واچ داگز مثل داستان آن منتشر نشده است، اما اولین قسمت بازی Watch Dogs در سال ۲۰۱۴ عرضه شد که داستان ایدن را دنبال می‌کرد که به‌دنبال گرفتن انتقام مرگ خانواده‌اش است. در ادامه بازی Watch Dogs 2 در سال ۲۰۱۶ عرضه شد که با تغییر لحن و شخصیت اصلی بازی همراه بود. در ادامه بازی Watch Dogs: Legion در سال ۲۰۲۰ و بسته‌الحاقی Bloodline در سال ۲۰۲۱ عرضه شد و اکنون آینده این مجموعه محبوب مشخص نیست.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده