نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۴

کلیپ انیمیشن من نفرت انگیز ۴؛ درماندگی گرو

اولین کلیپ انیمیشن Despicable Me 4 مینیون‌ها، گرو و فرزندش را در مأموریتی نشان می‌دهد که به آشوب کشیده می‌شود.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که نخستین کلیپ انیمیشن Despicable Me 4 (من نفرت‌انگیز ۴) پخش شده است. این ویدیو گرو و فرزندش را در مأموریتی پرهرج‌ومرج نشان می‌دهد که با خرابکاری گرو جونیور از مسیر اصلی منحرف می‌شود. در این کلیپ حیوانی عصبانی از قفس آزاد می‌شود و مینیون‌ها پا به فرار می‌گذارند. شرکت یونیورسال پیکچرز انیمیشن من نفرت‌انگیز ۴ را در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ (۳ جولای ۲۰۲۴) روی پرده سینما می‌فرستد.

دانلود ویدیو از آپارات

در خلاصه داستان انیمیشن Despicable Me 4 می‌خوانیم: «گرو، ابرشرور سابق و مأمور فعلی لیگ ضدشرور، پس از هفت سال برای یک خرابکاری هیجان‌انگیز با مینیون‌ها باز خواهد گشت. این انیمیشن فصل جدیدی از زندگی گرو و لوسی را نشان می‌دهد که پذیرای عضو جدیدی در خانواده با نام گرو جونیور می‌شوند؛ کسی که قصد عذاب پدرش را دارد. گرو پس از مواجهه با دشمنان جدیدی با نام ماکسیم له مال و والنتینا مجبور می‌شود که به‌همراه خانواده فرار کند.»

کریس رناد و پاتریک دلاژ سکان هدایت Despicable Me 4 را در دست دارند و مایک وایت و کن داوریو فیلم‌نامه آن را قلم زدند. استیو کرل در نقش گرو، میرندا کازگرو در نقش مارگو، کریستن ویگ در نقش لوسی، دانا گایر در نقش ادیت، مدیسون پولان در نقش اگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس و پی‌یر کافین در نقش مینیون‌ها از صداپیشه‌های قبلی انیمیشن هستند که به تازه‌واردهایی نظیر سوفیا ورگارا، ویل فرل، جوئی کینگ، استیون کلبر و کلوئه فاینمن می‌پیوندند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده