نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۳۸

فیلم Deadpool and Wolverine بسیار خشن خواهد بود

فیلم Deadpool and Wolverine به‌صورت رسمی درجه سنی بزرگسال را دریافت کرده است که خبر از خشونت بالای فیلم می‌دهد.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، رتبه‌بندی سنی فیلم ددپول و ولورین رسما مشخص شده است. به‌تازگی فیلم Deadpool and Wolverine رسما درجه سنی بزرگسال را از سازمان MPA دریافت کرده است. این موضوع البته جای تعجبی نداشت و پیش از این هم می‌دانستیم که این فیلم قرار است اولین فیلم دنیای سینمایی مارول با درجه سنی بزرگسال باشد، اما طبق اطلاعات منتشر شده، فیلم Deadpool and Wolverine قرار است حاوی تصاویر خشن،‌ بسیار خونین و خشونت‌بار زیادی باشد که این می‌تواند هیجان طرفداران را بیشتر هم کند.

این در حالی است که فیلم Deadpool and Wolverine اخیرا رکورد بیشترین پیش‌فروش بلیت در فیلم‌های درجه سنی بزرگسال را شکسته است و انتظار می‌رود این فیلم افتتاحیه‌ای بیشتر از ۱۰۰ میلیون دلار را تجربه کند و حتی بسیاری اعتقاد دارند فیلم ددپول و ولورین می‌تواند به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۴ نیز تبدیل شود. فیلم Deadpool پیش از این افتتاحیه ۱۳۲.۴ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۶ و فیلم Deadpool 2 افتتاحیه ۱۲۵.۵ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ را تجربه کرده بودند.

نگاه تعجب آور ددپول و ولورین در فیلم Deadpool and Wolverine

رایان رینولدز در نقش ددپول، هیو جکمن در نقش لوگان ملقب به ولورین، مورنا باکارین در نقش ونسا کارلیسل، استفان کاپیچیچ در نقش کلوسوس، برایانا هیلدبرند در نقش نگاسونیک تین‌ایج ورهد، کوتسونا شیئوری در نقش یوکیو، راب دلینی در نقش پیتر، کاران سونی در نقش دوپیندر (راننده تاکسی)، لزلی اوگامس در نقش Blind Al، جنیفر گارنر در نقش الکترا، آرون استنفورد در نقش جان آلردیس ملقب به پایرو اما کورین در نقش کاساندرا نوا و متیو مک‌فادین در ایجنت پارادوکس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Deadpool and Wolverine حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Deadpool and Wolverine برای اکران در تاریخ ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) برنامه‌ریزی شده است. شان لوی، کارگردان فیلم Free Guy و فیلم The Adam Project، وظیفه کارگردانی فیلم Deadpool and Wolverine را بر عهده دارد. رت ریس و پال ورنیک که پیش از این فیلمنامه دو قسمت اول فیلم Deadpool را نوشته بودند، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم ددپول و ولورین را به‌همراه زب ولز، رینولدز و لوی بر عهده داشته‌اند.


منبع Darkhorizons
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده