نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۲:۲۲

تریلر نهایی انیمیشن Inside Out 2 احساس نوستالژی را نشان می‌دهد

پیکسار و والت دیزنی تریلر جدید و نهایی انیمیشن Inside Out 2 را منتشر کرده‌اند که حاوی تصاویر جدیدی از این انیمیشن است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از دنباله انیمیشن Inside Out منتشر شده است. والت دیزنی و پیکسار امروز تریلر نهایی انیمیشن Inside Out 2 را منتشر کردند که در طول تریلر شاهد تصاویر جدیدی از اتفاقات این قسمت و مشکلات رایلی هستیم. در طول تریلر بیشتر با نقش احساسات جدید و وجود آن در دنیای پدر و مادر رایلی آشنا می‌شویم و همچنین از شخصیت نوستالژی به صداپیشگی جون اسکویب هم رونمایی می‌شود که در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

امی پولر در نقش شادی، فیلیس اسمیت در نقش غم، لویس بلک در نقش خشم، تونی هیل در نقش ترس، لایزا لاپیرا در نقش نفرت، مایا هاوک در نقش اضطراب، ایو ادبری در نقش حسادت، ادل اگزارکوپولوس در نقش بی‌حوصلگی، پال والتر هاوزر در نقش خجالت، کنسینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک‌لاکلن،‌ لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، فلی، دیو گولز، فرانک اوز، بابی موینیهان، جون اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Inside Out 2 حضور دارند و به صداپیشگی پرداخته‌اند.

کلسی مان وظیفه کارگردانی انیمیشن درون و بیرون ۲ را براساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه، نویسنده انیمیشن Inside Out بر عهده دارد. انیمیشن Inside Out در سال ۲۰۱۵ به کارگردانی پیت داکتر روی پرده‌های سینما رفت و که این انیمیشن بیش از ۸۵۸.۸ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کرد و همچنین توانست جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را دریافت کند.

انیمیشن Inside Out 2 برای اکران در تاریخ ۱۴ ژوئن (۲۵ خرداد) برنامه‌ریزی شده است. همچنین انیمیشن ‌Elio در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۲۵ (۲۳ خرداد ۱۴۰۴) و انیمیشن Toy Story 5 در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۶ (۲۹ خرداد ۱۴۰۵) اکران خواهند شد.


منبع UPI
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده