نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۴۰

تریلر جدید فیلم Alien Romulus ترس و وحشت از زنومورف‌ را نشان می‌دهد

استودیوی قرن بیستم و والت دیزنی تریلر جدید و رسمی فیلم Alien Romulus را منتشر کرده‌اند که حاوی تصاویر هیجان‌انگیز بسیاری است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، همان‌طور که وعده داده شده بود تریلر جدیدی از فیلم بعدی بیگانه منتشر شده است. استودیوی قرن بیستم و والت دیزنی امروز تریلر جدید و رسمی فیلم Alien Romulus را منتشر کردند که در طول تریلر شاهد تصاویر بیشتری از شخصیت‌های فیلم مثل پیشینه‌ شخصیت‌ها تا مواجه شدن آن‌‌ها با زنومورف‌ هستیم که باعث ایجاد ترس و وحشت زیادی در سفینه شده است و زنومورف‌ در حال شکار آن‌ها است و آن‌ها باید راهی برای مقابله با این بیگانه مرگبار پیدا کنند و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین پوستر جدیدی از فیلم Alien: Romulus منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

پوستر جدید فیلم Alien: Romulus

فده آلوارز، کارگردان آثاری چون ریبوت ۲۰۱۳ فیلم Evil Dead، فیلم Don’t Breathe و فیلم The Girl in the Spider's Web، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم ترسناک جدید بیگانه را بر عهده دارد رودو سایگرز، کارگردان و نویسنده فیلم Don't Breathe 2 در نوشتن فیلمنامه فیلم Alien: Romulus به آلوارز کمک کرده است. این فیلم ترسناک توسط استودیو قرن بیستم تولید می‌شود و یک فیلم مستقل و اورجینال از دنیای Alien خواهد بود.

ریدلی اسکات که وظیفه کارگردانی قسمت اول فیلم بیگانه محصول سال ۱۹۷۹ را بر عهده داشته و برای کارگردانی دو قسمت اخیر آن بازگشته بود، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی درکنار اسکات فری در قسمت جدید فیلم Alien حضور دارد. گفته می‌شود که اتفاقات این فیلم بین اتفاقات دو فیلم اول بیگانه و فیلم Aliens جریان خواهد داشت. کیلی اسپینی، ایزابلا مرسد، دیوید جانسون، آرچی رنوکس، اسپایک فرن و ایلن وو از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Alien: Romulus حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Alien: Romulus برای اکران در تاریخ ۱۶ آگست (۲۶ مرداد) برنامه‌ریزی کرده است. همچنین سریال Alien توسط نوآ هاولی، سازنده سریال Fargo و سریال Legion برای پخش از شبکه FX و هولو در دست ساخت است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده